cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Batarija za Nokio

clock-img

13.12.2006, 10:43

clock-img

Meggi

pencil-img

1932

Ste kdaj kupile sam batarijo za tel novo, seveda ne glih original- pol vam je pa držala  1- EN dan. Jaz poludejem. Morš kam it, pa ti ugasne. Seveda se pa vprašaš če se ti že skor bolj splača nov telefon kupit kot pa za samo baratijo tolk dat. Mimogrede imam Nokio 5210- katera ve kaj praktičnega ?

clock-img

13.12.2006, 10:44

clock-img

Meggi

pencil-img

1932

Ops, nokia 7650. Prej original mi je držala 7 dni. Pa kolk je cena sploh novih?

clock-img

13.12.2006, 10:51

clock-img

Mina1

pencil-img

3638

Nova baterija (original) za mojo prvo Nokio je bila 9.000 sit. namesto baterije sem raje kupila novi mobi, je bilo skoraj ceneje.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

clock-img

13.12.2006, 12:40

clock-img

srki

pencil-img

9222

Jaz bi si na tvojem mestu kar nov telefon kupila. Sem imela enkrat podobno sranje z baterijo, sem novo kupila, je bila en klinc vredna, sem si rajši nov telefon kupila.

clock-img

13.12.2006, 12:55

clock-img

G in T

pencil-img

953

IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Nova baterija (original) za mojo prvo Nokio je bila 9.000 sit. namesto baterije sem raje kupila novi mobi, je bilo skoraj ceneje.



kolk si pa dala za mobi, če ni skrivnost...in model tel??

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem