cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bandidos power

clock-img

08.09.2007, 23:45

clock-img

Anonimen

Pred tednom dni sem pričela opažat, da sem zvečer čisto zmozgana, tako me tamala zvleče. Mleka je bilo zvečer komaj še za nahranit, ker naša user posted image rada papca. Potem sem zasledila temo o pivu in dojenju. user posted image Sicer tudi slabe strani o tem, ampak jaz sem rekla, pa dajmo probat. Prvi dan sem spila dva kozarca piva, ker pa ga ne maram sem se odločila da raje spijem en Bandidos - ta mi gre bolj v r.. In čudo božje user posted image , mleka je blo drug dan toliko da je tamala komaj požirala, je kar v loku špricalo vse naokrog.
Jaz pa še kar nadaljujem s pitjem Bandidosa powerja in danes imam zdajle že toliko mleka, da bi lahko nahranila več lačnih ustk. Moja user posted image pa bo spančkala do jutra. Bo treba kaj dragega aktivirat, da sprazni mlekarne user posted image

Punce če vam zmanjkuje mleka pijte Bandidos power user posted image   

clock-img

08.09.2007, 23:52

clock-img

Anonimen

Jaz pijem bandidos light lemon - ima manj alkohola, efekt na mleko pa isti. Samo vseeno samo to ni dovolj. Če sem bolj pod stresom ali preutrujena, tud bandidos kakega čudeža ne naredi. Ni kljub temu ful mleka. No, vsaj malo pa vseeno pomaga.

clock-img

08.09.2007, 23:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

user posted image
Za ta posta pa bi ti morali proizvajalci Bandidosa dati nagrado. Boljše reklame jim nisi mogla napisati user posted image
Power!

clock-img

09.09.2007, 08:30

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798



in vsi smo na koncu zadovoljni.Mati ker se lahko malo sprostiob pivu-ne mislim sedaj da se ga napije-in še otrok i ma potem polno zalogo mleka.idealnouser posted image


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

09.09.2007, 09:38

clock-img

Anonimen

O bandidos power-ju sem razmišljala tudi že jaz. Ker sem res v pomanjkanju mleka, pa tudi v pomanjkanju energije. Pa si ne upam... Ne toliko zaradi alkohola, kot zaradi tega power-ja. Ko si res ne želim, da mi malega naspidira, ko je že itaq podivjan v nulo. Pa spi tudi bolj malo.

A ta power prehaja v mleko?

clock-img

09.09.2007, 09:59

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Ja, prehaja. In ves alkohol v njem tudi.
Pa na zdravje, dojilje!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

09.09.2007, 10:32

clock-img

Anonimen

.....sicer pa obstaja tudi taka reč, k se ji reče brezalkoholno pivo.

Odločitev je pač na strani mame.......mati že ve, kaj je najboljše za njenega dojenčka.

clock-img

09.09.2007, 11:50

clock-img

Mlada mamica

pencil-img

397

Punce če vam zmanjkuje mleka pijte Bandidos power



Vsak izgovor je dober ha?Samo da bi ga pila...ti ti ti ena navihanka!user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

clock-img

09.09.2007, 19:52

clock-img

Anonimen

Kaj čem men pomaga, user posted image se pa tudi nič ne pritožuje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.09.2007, 22:11

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Haha, jaz sem tudi velikokrat pila po deci laškega (seveda!user posted image ) zvečer in ponoči so mi skoraj počile. No, zdaj pa sem prešaltala na radlerja, mi je bolj dober kot navadno pivo. Bom pa probala tud bandidosa.

Hej, tole se pa bere kot da sem tahuj pjankauser posted image  No, te pjačke padejo cca 1-2x na teden.

clock-img

10.09.2007, 11:40

clock-img

SPOKEC

pencil-img

65

tudi jaz lahko potrdim da bandidos power dela čudežeuser posted image , mleka pa je na pretek

clock-img

10.09.2007, 22:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ja, prehaja. In ves alkohol v njem tudi.
Pa na zdravje, dojilje!


Ves alkohol??? Torej meni ne bo bandidos nič ružil v glavi, ampak samo malemu??? user posted image

Bumerang, ne pretiravaj... saj me tudi ne pretiravamo pri pivu...

clock-img

11.09.2007, 11:16

clock-img

simona76

pencil-img

255

Jaz pa mislim, da občasno ta 2 dcl piva (pa še to ne čistega) ne škodita. Pa s tem ne iščem nobenega opravičila za "pijančevanje", pa brez zamere.

clock-img

12.09.2007, 22:04

clock-img

Anonimen

Tudi jaz mislim, da dva ali trije Bandidosi na teden ne škodijo. Nisem pa pristašinja alkohola, ga namreč močno močno sovražim - seveda če ni v pravih količinah.

clock-img

12.09.2007, 22:51

clock-img

ŠpelaP

pencil-img

1180

Še zdravniki rečejo, da kdaj pa kdaj kak kozarček rdečega vina ali piva ne škodi ne v nosečnosti ne v času dojenja! 

clock-img

16.09.2007, 18:56

clock-img

visnjaaa

pencil-img

781

Ja tud jaz popijem eno pivo na dan....pa ne zarad mleka, ampak zarad užitkauser posted image user posted image user posted image user posted image .
Mleka imam k sreči dovolj. Sem pa na morju pred spanjem spila malo več pivička in je tamal spal ko top.
Zdej pa ga spet biksa cele noči. Ja bom mogla pred spanjem 2 spit, pa bo menda spaluser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

clock-img

16.09.2007, 21:39

clock-img

buša

pencil-img

111

mogoče pa te bandidos pomiri in si bolj sproščena in imaš več mleka samo pazi kaj ti zaužiješ gre v dojenčka

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

clock-img

17.09.2007, 20:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

Zdej pa ga spet biksa cele noči. Ja bom mogla pred spanjem 2 spit, pa bo menda spaluser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Ti pa tudi user posted image

clock-img

17.09.2007, 21:02

clock-img

Anonimen

Še zdravniki rečejo, da kdaj pa kdaj kak kozarček rdečega vina ali piva ne škodi ne v nosečnosti ne v času dojenja! 



Moja babica mi je prinesla steklenico konjaka, da je to dobro za moč po porodu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem