cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

BROMERGON-zaustavitev mleka?

clock-img

28.07.2009, 14:15

clock-img

glen

pencil-img

1870

Pozdravljene.
Ker mi moj 5,5, mes. že 10 dni zavrača dojko in me dojke zelo bolijo in otrdevajo,kjub stiskanju,sem šla danes k dr po tablete za zaustavitev mleka.
Jih je katera jemala?Bromergon?

clock-img

28.07.2009, 14:18

clock-img

Anonimen

Sem jih, a mi nisi nic pomagala, razen da sem bila cela omoticna.

Malo si stisni in poskusi se s kaksnim zajbljevim cajem...

clock-img

28.07.2009, 14:21

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Ne nisem
Pojdi na mon- pa si poglej kako se zaustavlja mleko,za to ne potrebuješ tabletk
kar poglej na stranske učinke

clock-img

28.07.2009, 23:39

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Teh tablet skoraj noben več ne daje zarad stranskih učinkov. Baje. tud meni jih niso hotli dati po prejšnjem porodu. Sama se ustavila mleko v tednu dni in sicer s hladnimi obkladki, z obkladki iz zeljnih listov in peteršilja, z mrzlim tušem sem tuširala dojki. Sam stiskat ne, ker potem bo mleka še več. Ko čutiš pritisk, toploto, bolečino, si daš gor obkladke in pomaga.

clock-img

28.07.2009, 23:44

clock-img

Isabellabina

pencil-img

1624

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Teh tablet skoraj noben več ne daje zarad stranskih učinkov. Baje. tud meni jih niso hotli dati po prejšnjem porodu. Sama se ustavila mleko v tednu dni in sicer s hladnimi obkladki, z obkladki iz zeljnih listov in peteršilja, z mrzlim tušem sem tuširala dojki. Sam stiskat ne, ker potem bo mleka še več. Ko čutiš pritisk, toploto, bolečino, si daš gor obkladke in pomaga.



Nikar...stisni si samo toliko da popusti pritisk...vsakič malo..(mleko se dela ,če ti stisneš vse mleko ven ).ne pusti ,da ti ostaja mleko ,ker boš dobila mastitis in ti ne bodo pomagali nobeni obkladki.Kar verjemi sem petkrat rodila in pri vseh tako nehala.

clock-img

28.07.2009, 23:54

clock-img

glen

pencil-img

1870

Punce hvala.
Čeprav sem si zadala,da bom še kak ted. počakala,če se moj črvek slučajno premislio,sem si premislila,saj moj fantič že dobra dva dni ni taknil dojke.
Tablete sem danes vzela za vsak slučaj(nisem jih zaužila,le vzela pri dr.),bi pa res rada probala na naraven način tudi če bo trajalo me ne moti,sam da bo šlo.
Danes sem si parkrat stisnila po malo(kr z roko),sam da je popustil pritisk.
Ko sem se tuširala sem si dala mrzel tuš na dojke.
Poslušala bom vaše nasvete in poskušala na naraven način.
Hvala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem