cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

BABCA

clock-img

28.05.2006, 15:36

clock-img

popy1A

pencil-img

15

Pozdravček!

Sem nova na forumu. Rada bi izvedela kaj o vaši izkušnji z babicami - v nosečnosti, med porodom, po porodu. Kaj vam je bilo pri njej všeč in kaj vas je odbijalo.
Zanima me tudi v kateri porodnišnici ste rodile in katere babice priporočate.

Hvala vsem in lep pozdrav,
P.


< Sporočilo je popravil popy1A -- 28.5.2006 15:37:56 >

clock-img

28.05.2006, 21:10

clock-img

jakaracman

pencil-img

2011

Jest se sploh nisem obremenjevala z babcami, šla sem rodila  v lj -super babice v.Nisem imela nobenih posebnih želja,zelo so me tudi pohvalile.Bile so prijazne in nevsiljive, zdi se mi važno da jih poslušaš in slediš njihovim ukazomuser posted image .Potem na oddelku, pa mi je bilo tudi OK in nisem sploh gledala ali so se mi nasmehnili, kako so odgovorili, vse kar sva potrebovali sva tudi dobili.

clock-img

28.05.2006, 21:40

clock-img

Mari71

pencil-img

312

Jaz se tudi nisem obremenjevala z babicami, dobili pa smo najboljšo možno, Jožico Drame v LJ. Težko najdeš boljšo. Srečno! 

clock-img

28.05.2006, 21:51

clock-img

Anonimen

V Novem mestu.

Babice so bile prva liga, vse, zdravniki povprečni, osebje na oddelku večinoma user posted image , svetle izjeme pa user posted image .

clock-img

29.05.2006, 11:04

clock-img

lenika

pencil-img

6143

Tudi jaz sem rodila v Novem mestu in se popolnoma strinjam z Mič.

clock-img

29.05.2006, 11:21

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

popy, odvisno iz kje si... jaz sem na jesenicah imela dve babici, ker je bila ravno izmena.. obe super Spela in Erika... brez njih mi ne bi uspelo... pa se sreco sem imela z zdravnikom, ki je bil tudi prisoten na porodu in pomagal pritiskat user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

29.05.2006, 12:30

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Rodila sem pred 4 meseci v Lj. Na porodu pomagali babici Maruša in Mihaela (obe suuupeeer), pa moj možek (tudi za pohvalit user posted image ).

Z zdravnikom v porodni sobi nisem bila najbolj zadovoljna, ampak me je kljub vsemu lepo zašil.

Na oddelku D sem se dobro počutila.... Saj so ene "cvetke", ampak v celoti gledano so pa čist kul.

clock-img

30.05.2006, 08:13

clock-img

popy1A

pencil-img

15

Jaz še ne vem kje bom rodila. V bistvu sem pripravljena odit kamorkoli - kjer se bo izkazalo da so bolj prijazni... sem pa drugače iz Ljubljane.
Kaj vam je bilo pri porodu najpomembnejše s strani osebja - vem da takrat ko imaš bolečine ne misliš prav na dosti stvari - me pa zanima, kaj v takih situacijah človek potisne v ospredje - to da mu stvari razložijo, strokovnost, odločnost, prijaznost ali kaj drugega?

P

clock-img

30.05.2006, 08:36

clock-img

Anonimen

Prijaznost in strokovnost. Oboje skupaj.

Če bi rada izbrala "najboljše", je zelo v redu tudi Postojna. Pobrskaj malo na forumu Porodnišnica, mislim, da boš tam našla kar precej zadovoljnih postov o tej porodnišnici. user posted image

clock-img

30.05.2006, 09:46

clock-img

XXYY

pencil-img

858

Živjo!

Jaz sem bila zelo zadovoljna z babco NADO HRIBAR iz Ljubljanske porodnišnice. Je pa zelo vredu tudi MARUŠA TOMŠIČ iz Ljubljanske porodnišnice.

Pri njej mi je bilo všeč to, da me je o poteku porodu vse povedala sproti in se z mano pogovarjala tako, kot da bi se zelo dolgo poznali. Zelo me je sprostila pri porodu, ker sem bila vsa na trnih kako bo.

Če bi se še enkrat odločila za porod, bi prosila zanjo.

Lahko si pa prebereš tale link tukaj, kjer imaš vse najboljše babce in porodničarji po Sloveniji:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=893044

Pa uživaj pri porodu, kjer koli se boš odločila.

clock-img

02.06.2006, 09:36

clock-img

popy1A

pencil-img

15

U, tole je pa uporabno... Se že poglabljam. Kaj narediš, če jih ni v službi?

P

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem