cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aventov cucelj Variable Flow Teat

clock-img

11.01.2008, 19:45

clock-img

masna

pencil-img

441

Ali uporabljate ta cucelj le za redkejše kašice ali tudi samo za mleko?

Ker bosta mojadva stara 6m bom počasi morala prešaltati na bolj pretočne cuclje. Zdaj pa sem v dilemi ali kupit te s 4 luknjicami ali te z različnimi zarezicami? Zdi se mi namreč da pri teh z zarezicami že pri I črtici teče hitreje kot pri tistih za 3m+.....

clock-img

11.01.2008, 21:58

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

Za vse sem oz. še uporabljam samo ta cucelj.

clock-img

11.01.2008, 22:02

clock-img

daša

pencil-img

171

Kolikor sem jaz uspela pred tremi leti ugotovit, je tako: luknjice so vse enako velike, ali je ena ali štiri, samo bolj teče ker jih je več. Tako, da za gostejše stvari je najbrž (moj kašic ni nikoli pil po stekl.) bolj prmeren tisti s črticami. Sem ga pa jaz tud enkrat kupila za mleko, pa nam ni šlo. Nasvet: če na tisti cuceljs črticami ne gre, bi jaz kupila cucelj z eno luknjico in jo povečala z vročo-pogreto šivanko (tako se je delalo včasih, ko še ni bilo 100 variat stekl, pa cucljev in luknjic).

Zdaj, če so v treh letih kaj novega s cuclji pogruntal, pa sory. Lahko sem narobe razumela.

clock-img

11.01.2008, 23:20

clock-img

sazi

pencil-img

5175

jaz sem tistega s črticami začela uporabljati nekje pri 6ih mesecih, ampak sem imela prej tudi tistega s štirimi
uprabljam pa ga za mleko, sem ga pa tudi za kašico (dokler je kašico pil po steklenički)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem