cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aventov cucelj

clock-img

13.06.2005, 14:42

clock-img

Marjetka K.

pencil-img

36

Kateri cucelj uporabljate za mlečno kašico po flaški? Aventovi cuclji so namreč vsi z zelo majhno luknjo, oz. več majhnih, skozi katero gris ne gre!
Pomoč!:):bravo:

clock-img

13.06.2005, 16:22

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Tisti z režo, ki je prav za gosto hrano. Gor ima označene stopnje I, II, III. Gris gre skozi, naš je dolgo pil kašice po flaši.

clock-img

13.06.2005, 23:00

clock-img

lucky 111

pencil-img

90

Tudi pri nas uporabljamo Avent, cuclje na tri pretoke. Ampak zvečer, ko sem mu zraven mleka vmešala nekaj žličk Rižolina, pa ni šlo skozi.
Mislim, da nimajo nobenega cuclja s še kakšno večjo luknjo, zato sem mu kar sama luknjo mal povečala.

clock-img

13.06.2005, 23:26

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Tako kot Gina:). Čeprav naš :duda: po steklenički sploh ni znal vleči česa drugega kot čaj, tako da sva kr takoj začela jesti rižolino po žlički.

clock-img

14.06.2005, 07:51

clock-img

Blink1

pencil-img

3265

Za kašice je namenjen Aventov spremenljivi pretok. Tako kot je napisala Gina. Lahko pa ga uporabljate tudi za mleko in čaj. Pretok I. ustreza ciclju pt. 2, pretok II. cuclju št. 3, pretok III. pa je za kašice.

No...naša itak samo mleko na flaško:zmeden:

clock-img

14.06.2005, 16:08

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Jaz imam aventovega s pretoki to je ta ki ga omenja Gina

clock-img

15.06.2005, 17:56

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

VSE kašice po žlički!!!!!!!!!!!!!

:muca:

clock-img

16.06.2005, 10:03

clock-img

Marjetka K.

pencil-img

36

Hvala vam! Sem kupila cucelj s pretoki. Super! Lp !:love::):bravo::racka:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem