cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil v Mullerju

clock-img

05.01.2009, 23:16

clock-img

Anonimen

Danes sem šla (prvič) po Aptamil v Muller. Videla sem, da imajo Aptamil 2 z dvema različnima napisoma (ista embalaža, ista količina). Prodajalka je rekla, da je eden delan za zahodni trg, drugi za našega user posted image user posted image user posted image  Ali katera ve kaj o tem? Kateri je tisti pravi oz.delan za zahodni trg (ti so baje boljši).
Na eni embalaži piše "Unterstutzt die Abwehrkrafte Ihres Babys naturlich" na drugi pa "Immunofortis".
Hvala za odgovore, lp

clock-img

06.01.2009, 10:22

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Immunofortis dobiš pri nas. Sta pa oba enaka. Mi nismo opazili kake razlike me dnjima. Le da po Immunofortisu (kupljen v BC) ni bilo kristalčkov na flaški, po tistem "Unterstutzt die Abwehrkrafte Ihres Babys naturlich" pa. Baje pa so pred kratkim zamenjali embalažo in so zgleda v tem tvojem Mullerju kar obe postavili na police. 

clock-img

06.01.2009, 11:29

clock-img

Anonimen

Aha. Se pravi da je Aptamil delan za zahodni trg tisti z napisom "Unterstutzt die Abwehrkrafte ..."??

clock-img

19.01.2009, 20:48

clock-img

srki

pencil-img

9222

Jaz kake razlike nisem opazila, imela sem že oba. Sedaj imam Immunofortis in je res, da se delajo neki "kristalčki", ko vse premešaš oz. se delajo takrat, če je voda preveč ohlajena. Če ga zmešam z fajn vročo, potem tega ni.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem