cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil prematil

clock-img

15.10.2008, 17:06

clock-img

mojca83

pencil-img

75

Pozdravljene, danes sem od kolegice dobila Aptamil Prematil mleko,ker njim ne ustreza. Imam 4 škatle, pa me zanima ali bi jih mogoče lahko dala svoji user posted image  ki je stara 8 mescev namesto "najinega" AM?? Po sestavi se bistveno ne razlikujeta Prematil ima malček več maščob in vitamina A, drugače pa so res minimalna odstopanja.
Kaj menite ve??

clock-img

15.10.2008, 17:27

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Prematil sem jst uporabljala tam do 4.meseca(moja je nedonošenček)torej do njene koirigirane starosti 1.mesec.
Ne vem??? Probaj,sam dvomim,da jo bo nasitilo. Ker to mleko je bolj za v štartu,da lažji otroci pridobivajo na teži.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

17.10.2008, 14:03

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

Itak da porabi. Tud meni se je tako zgodilo, pa sem dodala kašico, da je bolj nasitno. Škode sigurno ne boš naredila.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem