cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil pre in comfort

clock-img

10.12.2007, 15:36

clock-img

sonček5

pencil-img

103

Ojla punce

naš je star 6 tednov in  sem mu danes prvič zmešala Aptamil pre in comfort, ker ga napenja in imam občutek da se zelo matra pri kakanju. Mešam mu 1:1. Na 120ml vode dam dve merici pre in dve merici comforta. Mislite da je to v redu.

Sonček

clock-img

10.12.2007, 15:51

clock-img

TinaUros

pencil-img

240

A kr mesas dve razlicni formuli? Pomoje ne, sej se tud kombinira dojenje in dodajanje pa se v želodčku vse pomeša.
Mam pa eno vprašanje. Kako se matra pr kakanju? A kaka bolj trdo al normalno in se le matra da se sploh pokaka. Kr mojga mam tud občutek da ga matra in ga tudi zbuja to napenjanje iz trdnega spanca in če se hitro pokaka je ok in zaspi nazaj, če pa ga dalj časa matra, pol pa smo gotovi za spanecuser posted image
Pa poročaj, če je blo kaj bolje po mešanici.

lp

clock-img

10.12.2007, 20:08

clock-img

*erika*

pencil-img

938

to ni dobr,enkrat mu dej pre enkrat pa comforta.zakaj pa mu dodajas

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

10.12.2007, 20:47

clock-img

sonček5

pencil-img

103

Dodajam mu zato ker nimam mleka. V Kolinski kjer tržijo ta izdelek so rekli da se lahko mešata med sabo, saj sta oba Aptamila. Ne sme se mešati npr. Aptamil in Novolak. Upam da je to res. Sedaj pa res ne vem več. Dosedaj sem mu zmešala tri obroke tako in ni videti da bi imel težave

Sonček

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem