cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil pre ali Novalac 1

clock-img

17.11.2005, 16:18

clock-img

Anonimen

Kaj mi svetujete za novorojenčka kot dodatek?

clock-img

17.11.2005, 16:35

clock-img

fricka

pencil-img

751

Jaz prisegam na Novolac. Prve tri mesece smo uporabljali Novolac proti krčem in res jih nismo imeli prav nikoli.

clock-img

17.11.2005, 16:36

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Pravijo, da vsak otrok drugače prenaša mleka! Moj je bil po Novolacu zaprt. Zdaj smo na Bebi in je ok.

clock-img

17.11.2005, 20:01

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Jaz sem sprobala vse živo, pa smo na koncu pristali na Bebi pre oz. zdaj imajo novo embalažo in je Beba start pre.

LP Tina

clock-img

17.11.2005, 21:01

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Mojo je aptamil zapiral ko norc (pa samo zvečer dodajam). Tukaj so mi punce svetovale Hipp in se odlično obnese. Je tudi kontrolirano narejen iz bio mleka, kot tudi ostali Hippovi proizvodi, dobi pa se v Sparu in Tušu, ne le v lekarnah. Najboljši Hipp pa je narejen v nemčiji in se kupi samo v Mullerju. Hipp je poleg tega tudi cenovno ugoden.
Baje tudi Novalac zelo zapira.
Posvetuj se s pediatrom.

clock-img

17.11.2005, 21:45

clock-img

mojcadamijan

pencil-img

246

Aptamil pre je po raziskavi, ki je bila objavljena v Vipu najkvalitetnejše adaptirano mleko za novorojenčke in dojenčke dokler seveda ne potrbujejo že malo več-odvisno koloko je velika in težka tvoja bebica

clock-img

17.11.2005, 21:58

clock-img

mojcadamijan

pencil-img

246

Sem pri "kolcanju" vidla, da je tvoja bebica stara 6 dni tako, da ti vsekakor svetujem aptamil pre

clock-img

18.11.2005, 07:52

clock-img

Špacka

pencil-img

1294

 
Jaz sem moji dodajala Aptamil pre prve tri mesece, ker je imela malo krčev in se je obnesel bolje kot Aptamil 1.Tudi nasitil jo je dovolj, čeprav je naša punca velika.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem