cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil iz Müllerja

clock-img

28.08.2007, 23:01

clock-img

zelva

pencil-img

93

Hojla!
Mene zanima če se je kateri že zgodilo oz. če je opazla v Aptamil 1 navaden kot neke kristale ki se ne raztopijo v flaški, meni mašijo cucelj (avent3) in user posted image  ne more papat, tko da mu moram vsakič (cca 6x na obrok) jemat flaško in stiskat to vn! Če kupim v lekarni tega ni in ful hitreje teče kot bi bil bolj redek! Če ste že mele kaj ste ukrenile?

clock-img

29.08.2007, 08:04

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Jaz sem imela podobne težave pri Hippu iz Mulerja, pa sem ravno tko stiskala, pol sem pa raje kar v dm-u kupila ali lekarni.
Sedaj smo pa na Novalacu.

clock-img

29.08.2007, 10:30

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

mi nimamo teh problemov, pa kupujemo v mullerju...sem pa ponavadi slišala ravno za tiste aptamile ki niso iz mullerja, da se to dogaja

clock-img

29.08.2007, 11:51

clock-img

Bety100

pencil-img

83

Mi kupavamo Aptimil v lekarni, kristalčki se pojavljajo glih tako (ne vsakič), predvsem takrat ko je voda mal bolj hladna. Pomaga, da v vodo daš žličko po žličko prahu in sproti mešaša, pa mal daljše mešanje....  

clock-img

29.08.2007, 20:35

clock-img

Anonimen

Čudno, ker meni se je vedno zamašilo, če sem katero mleko iz katere druge tregovine uporabila In nikoli iz Mullerja. Sicer smo pa mi imeli Milumil.

clock-img

30.08.2007, 11:28

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

kupujem aptamil, tako 1 kot 2,  v baby centru in do sedaj nisem imela teh problemov. vržem potrebno mleko v vodo, s prstom zamašim cucelj in fajn stresem.

clock-img

30.08.2007, 11:47

clock-img

neja24062007

pencil-img

557

Želva: tudi jaz imam tak problem. Sicer sem mleko iz Mullerja dobila, kupujem drugače Aptamil1 v Kolinski (tovarniška trgovina), ker je najcenejši (okoli 4 EUR je cenejši kot v lekarni oz. BC). Sem tudi že luknjico povečala pa prehitro teče. Sem rekla, da ga bom naredila po navodilih (mogoče pa se res stopi šele pri 50 st. C). Drugače tega iz Kolinske naredim v samo pogreti vodi, pa nima nikoli nobenih grudic.
Ta Aptamil iz Mullerja je Nemški-uvoz iz Nemčije in je bolj kašast, baje ga imajo otroci raje, ampak če ne teče tudi jaz ne vem ali ga naša obožuje ali neuser posted image .

Bom ga poskusila naredit po navodilih in če mi uspe, javim. Oziroma če je kateri uspelo da teče skozi luknjico 1 (naša miška je stara dobrih 9 tednov)- flaške pa uporabljamo Tommee Tippee- naj sporoči, kako ji je uspelo.
Glede mešanja, jaz full pretresem in mešam flaško, pa se vseeno ne stopi. Pol pa je cel hudič ko noče tečt.

LP

clock-img

30.08.2007, 11:48

clock-img

neja24062007

pencil-img

557

kristinaj: gre za mleko kupljeno v Mullerju, ki je direkt uvoz iz Nemčije in je bolj kašast.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem