cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil ali kaj drugega?

clock-img

27.02.2006, 17:40

clock-img

rozi81

pencil-img

718

Katero mleko se daje 8 mesečnim otrokom? Npr. Aptamil 2 ali 3 ali kaj drugega.
V sredo grem verjetno smučat (1. bom brez mojeuser posted image ) pa me zanima če bo kakšna panika kaj naj kupim ker se čez dan sem ter tja še vedno podojiva če noče nič drugega jesti?

lp s

clock-img

27.02.2006, 20:54

clock-img

Anonimen

Ja, lahko Aptamil, zakaj ne. Po moje trojko, se ne spomnim več. Ampak saj na embalaži piše.

clock-img

27.02.2006, 20:55

clock-img

Reza

pencil-img

70

Sem slišala da je najboljše mleko NOVALAC. Poskusi.

_____________________________

29. decembra se je rodila naša Ava.

clock-img

28.02.2006, 09:12

clock-img

Ines.

pencil-img

299

Aptamil 2 je OK. Aptamil 3 je prav ogabnega okusa, vsaj bil je.

clock-img

28.02.2006, 09:32

clock-img

Anonimen

Kolikor se pa jaz spomnim, pa je ravno obratno. Aptamil 2 je ful grous, trojka pa po vaniliji diši. Pa saj tako naj bi bilo logično, ker se otroku, ko je starejši, že izoblikuje okus in tudi spozna že več različnih okusov, ker že je gosto hrano.

clock-img

28.02.2006, 09:52

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Kar se vsega tega mleka tiče je po moje vseeno, ker mu bo v vsakem primeru nekaj novega in tujega... Tako, da ti predlagam, da mu ga daš za poskusit že kakšen dan prej, da ne bodo potem imeli problemov...
Naš ta mal je tudi Pregomin (zaradi alergij) sprejel brez problema, tako da je najbrž od otroka odvisno...
Bi bilo pa idealno, če bi si lahko ven spumpala, ker bo to pa zagotovo pil, saj okus pozna.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem