cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil AR in blato

clock-img

17.09.2006, 19:08

clock-img

PUPA2

pencil-img

34

POZDRAVLJENE!

Mene pa zanima ali je katera hranila svojega dojenčka z aptamilom AR in kakšno je bilo blato po uporabi le tega? Jaz dam majčkeni le dva oz. dva polovična (hkrati jo tudi podojim) obrok. Po kakanju pa je v plenici bolj gosto blato, kot nekakšna gosta pena oz. krema. Ali je katera opazila kaj takšnega pri uporabi te hrane?

Hvala za odgovore in lep pozdrav.


< Sporočilo je popravil Mič -- 23.9.2006 11:26:16 >

clock-img

17.09.2006, 19:42

clock-img

jazz

pencil-img

1014

Ja, smo mi tudi kakali večkrat gostejše,ker pač AR vsebuje delčke ki naredijo mleko gostejše. Zakaj ga pa imate? Pogosto polivate ali ima mala refluks?

_____________________________

Lep pozdrav! K

clock-img

17.09.2006, 21:31

clock-img

PUPA2

pencil-img

34

naša malčica večkrat poliva, vendar smo se za to odločili sami in ne po priporočilu pediatra.

clock-img

22.09.2006, 23:38

clock-img

miši

pencil-img

507

mi smo imeli Novalac AR, je bilo boljše s polivanjem, ampak jo je čisto zaprlo, tako da bomo rajše potrpeli, prali in se preoblačili.

_____________________________

http://www.papicajezakon.blogspot.com

clock-img

22.09.2006, 23:43

clock-img

nataša k

pencil-img

163

Kaj pa Comformil je katera že poskusila? Mi smo ga našemu dajali po vseh neuspelih poskusih z drugimi mleki (Aptamil, Aptamil AR, Pikomil...). Mu je res pomagal, pa blato je bilo tudi OK.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem