cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil AR

clock-img

26.04.2006, 08:12

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Do kdaj ste vašim otrokom dajale to mleko? Na škatli namreč ne piše do katerega meseca naj bi se uporabljalo.
Hvala in lp

clock-img

26.04.2006, 09:06

clock-img

maretek

pencil-img

37

Dodajala sem ga do 7 meseca, potem pa Aptamil 2.

clock-img

26.04.2006, 09:10

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Naš bo kmalu 8 mesecev, pasem mislila it potem kar na Aptamil 3. Ko sem probala z 2, je še vedno polival. Upam, da je to počasi prerasel.

clock-img

26.04.2006, 09:26

clock-img

maretek

pencil-img

37

Po Aptamil 3 ne bo boljše, ker ni bolj gost kot Aptamil 2 ampak samo bolj hranljiv. Na tvojem mestu bi nadaljevala z Aptamil AR, dokler bo polival. V tujini se dobi tudi Aptamil AR 2.

clock-img

15.05.2006, 23:22

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Moja pa je dopolnila 9 mesecev...danes sem bila v mullerju kjer je aptamila ar zmanjkalo. Kupila sem ji aptamil 3 potem bomo pa videli...sicer ne poliva več tudi če jo samo dojim...tako da bom probala in potem videla

clock-img

17.05.2006, 21:32

clock-img

nejča

pencil-img

178

Mi smo pri 9-ih mesecih še vedno na Aptamil AR. Sem skušala že večkrat iti na 2, pa je še polival. Zdaj poskušamo mešati pol AR in pol 2, da je bolj sit in zaenkrat se kar obnese. Sem tudi razmišljala, da bi šla v Avstrijo po AR2.

clock-img

17.05.2006, 23:41

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Pri tastarejšem-do prvega leta.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

18.05.2006, 08:08

clock-img

Nenya

pencil-img

887

ojla!

Jaz moram tudi uporabljati to mleko, me pa zanimakatere cuclje ste uporabljale? Ali ste kaj širile luknje? Meni se zdi da skpzi Nuk 1 včasih zelo slabo teče, vem da je bolje če se user posted image mal potrudi, jaz še dojim zraven, a vseeno mekaj pa mora dobiti.

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem