cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil AR

clock-img

06.04.2008, 19:28

clock-img

mala

pencil-img

913

Ker je naš maliuser posted image pri petih mesecih še vedno veliko polival smo zamenjali formulo in pristali na Aptamilu AR-moram rečti, da je bilo takoj boljeuser posted image in že po prvi flaški je očitno manj polival, zdaj po tednu dni pa ne poliva več...
Imamo pa zdej probleme s krči, predvsem ponoči je začel zelo veliko jokatuser posted image in se zvijat...če ima katera izkušnje s tem mlekom me zanima če je bilo tudi pri vas tako???user posted image
Najbrž bomo mogli zopet zamenjati formulo in nekako počakati, da polivanje mine samo od sebeuser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

clock-img

06.04.2008, 20:41

clock-img

vesel

pencil-img

770

Poskusi z Milumilom! Nasa je imela po Apatamilu full krče eden je trajal 6 ur.Pol sm pa zamenjala in sla na Milumil in je bilo prec bolje.

_____________________________

druzina je zame vse!!

clock-img

06.04.2008, 20:58

clock-img

mala

pencil-img

913

hvala za odgovoruser posted image na to mleko pa res nisem pomislila-bomo poskusiliuser posted image upam, da bo bolje...

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

clock-img

06.04.2008, 21:00

clock-img

vesel

pencil-img

770

Probaj in mi javi!! OK?

_____________________________

druzina je zame vse!!

clock-img

06.04.2008, 21:21

clock-img

mala

pencil-img

913

o.k.user posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem