cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil AR-lekarna ali Miler

clock-img

02.11.2007, 22:13

clock-img

Liona

pencil-img

540

Pozdravljene,

pred 14. dnevi smo iz Allernove po uspšno prestani provokaciji prešli na Aptamil AR. Kupovala sem ga v lekarni ali v Baby centru. Zdaj sem kupila dve škatli v Milerju (bistveno nižja cena), ampak se žal mleko razlikuje tudi po kvaliteti. Malo sem si vzela časa in prebrala iz obeh škatel (tisti iz Milerja vsebuje več "umetnih" vitaminov, iz lekarne pa ima več železa in kalcija). Tudi okus je drugačen (sem probala). Ta iz Milerja je lepljiv (še prah in ne pripravljeno mleko), iz lekarne pa je bolj sladek in pripravljen bolj gost z več pene. No, težava je pa predvsem v tem, da naš sonček tega iz Milerja ne mara! Kje vi kupujete Aptamil AR in kako ga sprejemajo vaši piški?

Lep večer

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

clock-img

02.11.2007, 22:51

clock-img

usa

pencil-img

228

Jaz sem ga kupovala v Milerju in mala ga je dobro prenašala.Cenovno se pa res zelo pozna.
ps. ampak to je bilo že pred  2 letoma.


_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.

clock-img

02.11.2007, 23:42

clock-img

kšpela

pencil-img

1098

jaz sem ga kupila v pikapolonci in v baby centru.pa je cist ok.sam jaz ji ga dam mogoce zvecer ce imam malo premalo svojega.glih tok mal.sej ga vecinoma stran vrzem,ker je tritedne hitro naokoli.

clock-img

02.11.2007, 23:42

clock-img

lex

pencil-img

6532

cene pri nas na koroškem za aptamil 1
lekarna 16€
ariel, dm 12€+nekaj centov
v Avstriji Bipa 11€

Pozna se ful razlka med našim in avstriskim. če ji kupim našega ji moram ponoči zmešati 2 flaši, če pije avstrijskega se mogoče vstanem 1x na noč


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem