cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil 2 pred dopolnjenim 4. mesecem?

clock-img

02.03.2006, 11:02

clock-img

petja

pencil-img

998

A je mogoče katera začela dodajati Aptamil 2 pred dopolnjenim 4. mesecem? A so bile kakšne reakcije ali je šlo brez problemov?


_____________________________

Lp, petja

clock-img

02.03.2006, 11:11

clock-img

muha1

pencil-img

666

Mislim, da kakšen teden ali dva prej ne bi smelo biti nič narobe. Drugače pa ne vidim razloga, zakaj bi začela dajati prejuser posted image

clock-img

02.03.2006, 12:54

clock-img

Minka Pobalinka

pencil-img

821





Točno to sem se danes spraševala tudi jaz..

Pri nas je mali zadnje dni stalno lačen. prej je pojedel 180 - 200 ml vsake 4 ure, sedaj je 180 vsake 2 ali 2,5 ure.. Je pa konkreten fant ( ob rojstvu 2920 in 49 cm, pri 3 mesecih 7100 in 63 cm) in full raste, tako da očitno potrebuje malo več, pa tudi jaz premišljujem, le bi šla kar na Aptamil 2?


clock-img

02.03.2006, 13:56

clock-img

petja

pencil-img

998

Jap,
nekaj takega se dogaja pri nas. Količinsko ne more spraviti vase več kot toliko kot spravi, ji pa kot kaže nezadošča več ...

Jaz ji sicer dodajam samo pred spanjem, ampak vidim po tem, kdaj se zbudi.

Zdaj pa ne vem kaj naj naredim???

_____________________________

Lp, petja

clock-img

02.03.2006, 14:31

clock-img

Minka Pobalinka

pencil-img

821




Jaz bom šla kar na 2, ker to, da non stop je, pa se ne more najesti nima smisla.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem