cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil 2 - zartje?

clock-img

07.01.2008, 21:15

clock-img

ger06

pencil-img

111

Mi smo pred enim tednom začeli dodajati aptamil 2 in od takrat naša punčka bolj gosto kaka(trdota kot npr.glina). Sem danes klcala patronažno pa pravi da je to ok. Prej smo imeli aptamil 1 in je vedno kakala tekoče. Sicer se ne napenja oz. matra pri kakanju ampak me vseeno zanima kakšne izkušnje imate ve? Aptamil mešam tako kot je napisano na škatli, mogoče ji dam še malo več vode. ČAja ali vode popije pa res zelo malo.

clock-img

07.01.2008, 21:52

clock-img

thaiss

pencil-img

6836

Naš Matia je bil tudi po Aptamilu zaprt tako da smo kar na Milumil prešaltali in nimamo več problemov s kakanjem.


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************

clock-img

07.01.2008, 23:55

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Mi uvajamo A2 sedaj 3 dni in je zaenkrat še vredu, je pa res bolj gosto kot je bilo pri A1. Sem mu pa dala vmes tudi malo korenčka in se mi zdi, da je bolj pogosto kakal kot prej.

clock-img

08.01.2008, 17:04

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

naša je na aptamilu od začetka in nikoli nobenega problema s kakico. sedaj smo stari 9m in kakcamo vsaj 3x na dan. če imam srečo tudi 4x. je pa odvisno kaj jemo. enkrat je tekoče, enkrat gostejše, enkrat oranžno, drugič zeleno....

clock-img

08.01.2008, 18:16

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

pri nas ni bilo spremembe, ko smo šli iz aptamila1 na 2...je pa odvisno kaj poje od GH

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem