cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil 2

clock-img

15.01.2005, 08:14

clock-img

erika

pencil-img

227

Jaz sem po 9. mesecih morala prenehat z dojenjem (pomanjkanje) in vprašala pediatrinjo katero prilagojeno mleko in koliko ga mora dobit moja dojenčica. Svetovala mi je Novolac 2 (ne vem, če se tako piše) ali Aptamil 2. Ko sem ga kupovala sem pa videla, da obstajajo tudi 3.ke. In secer od 8. meseca naprej. Mi smo stari pa 9,5. Kaj je zdaj to?
Pa še nekaj. Prej je mala ob dojenju seveda zaspala, sedaj po Aptamilu 2 pa dobi toliko energije, da ji ga sploh ne smem dat zvečer in ponoči. Čisto ponori.
Kaj pa ve mislite? Dvojko ali trojko? Imate tudi ve take izkušnje z Aptamilom?

Lep vikend vsem
Tamara

clock-img

15.01.2005, 08:28

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

oj...zara je zdej stara 8.5 mes in ji bom zacela dajat A3... pomoje ji lahko kar 3 das...
A to ti resno glede energije :ups:...ne vem nisem porajtala,mozno...bom pozorna...

papa

clock-img

15.01.2005, 10:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.01.2005, 14:43

clock-img

Anonimen

Jaz sem tudi Tiborju, ko je bil toliko star, dajala že trojko. Mogoče se ti tisto o energiji zdi samo zato, ker jo je prej crkljanje ob dojenju uspavalo, sedaj pa nič več.

clock-img

16.01.2005, 16:34

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Alja je stara 5 mesecev pa je že dvojko (aptamil), ni nič narobe in tudi raje ga ima kot enko, ne vem zakaj ampak enke ni nevem kako marala. Glede energije pa nevem, naša zaspi ob flaški, vsaj zvečer ponavadi je tako.:ups:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem