cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil 2

clock-img

25.08.2006, 19:50

clock-img

Neli1

pencil-img

64

Moj sonček bo v torek star 8 mesecev - do sedaj sva pila zjutraj in zvečer mleko (Aptamil 2), ki ga zadnji teden
odklanja, prav tako vse kar pripravim s tem mlekom. Res je, da ima mleko zelo izrazit vonj - meni dobesedno smrdi.
Razmišljam, da bi ga zamenjala z Novolacom, Hippom.... kaj pravite?
Imajo tudi ti takšen vonj?

clock-img

25.08.2006, 20:05

clock-img

*Uršula*

pencil-img

237

midve uporabljava Novalac ki pa nima močnega vonja oz. sploh ne smrdi. Prej sva pa imeli Comformil sem pa mislila da bom bruhala.

clock-img

25.08.2006, 22:17

clock-img

ma19teja

pencil-img

186

Kaj pa če bi mu obroke po steklenički zamenjala za mlečni obrok z žlico. Pri nas je zavračanje Aptamila pomenilo prav to. Tako sva počasi prešla večinoma na gosto hrano. Ostal nama je samo en tekoči mlečni obrok ob 12h pred opoldanskim spanjem.

Veliko sreče!

Lp, Mateja

clock-img

25.08.2006, 22:27

clock-img

ma19teja

pencil-img

186

Oprosti nisem dobro prebrala, da mu tudi druge stvari pripravljaš s tem mlekom... Jaz sem probala Milupa kaše z mlekom - pripraviš samo z vodo... imajo dosti okusov. Naš je vse žitne in sadne lepo sprejel, s čokolado pa ne. Za ostale stvari (pire, špinača,...) pa sem kaj kmalu začela uporabljati alpsko mleko (čisto malo).

lpm

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem