cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil 1, Apatamil 2

clock-img

02.02.2006, 21:11

clock-img

Sugy

pencil-img

322

Svojemu sončku zvečer dodajam Aptamil 1. Ker je pred kratkim dopolnil 4 mesece, moram zdaj verjetno začeti z Aptamil 2?
Ali katera ve, kaj je sploh razlika med tem začetnim in nadaljevalnim mlekom? Meni namreč ni jasno, zakaj različno mleko po starosti, kako pa je pri mamicah, ki samo dojijo do 6.meseca. Saj se materino mleko ne spremeni po 4. mesecu, ali pač user posted image

clock-img

03.02.2006, 08:09

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Dojila sem samo 10 dni, tako da ti o materinem mleku ne morem nič povedati.

 
Kar se tiče pa prehoda na Aptamil 2, ti pa lahko povem, da lahko po 4 mesecu preideš na 2, s tem da preideš postopoma..se pravi...kombiniraš 1 in 2, za zajtrk, malico in kosilo daš 1, popoldansko malico in večerjo daš pa 2. To delaj cca 14 dni potem pa samo še 2. 2 se naj bi uporabljala takrat, ko začneš dodajat, ni pa nič narobe, če daješ samo 2. Razlika je samo v tem, da je 2 bolj kalorična.
 
Lp Tia74

clock-img

03.02.2006, 10:11

clock-img

pikica123

pencil-img

140

Materino mleko se tudi prilagaja, tako so nam povedali v materinski šoli.  Pri 4 mesecu daš postopoma aptamil2. Jst sm kombinirala(1 obrok 2, ostali 1... pol pa vedno več obrokov dvojke).
Zdej mamo že aptamil3.

Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem