cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamil 1!

clock-img

13.03.2009, 22:24

clock-img

vrtnica123

pencil-img

89

clock-img

13.03.2009, 22:27

clock-img

Anonimen

Jaz tega ne zastopim ... kaj pomeni "... su u njemu primećene tamne grudvice." ?

clock-img

13.03.2009, 22:33

clock-img

dejzi

pencil-img

392

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz tega ne zastopim ... kaj pomeni "... su u njemu primećene tamne grudvice." ?



V AM so temne grudice...


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

clock-img

13.03.2009, 22:33

clock-img

vrtnica123

pencil-img

89

Otika tud jst ne vem kaj to pomeni- vem pa da ko sem prebrala da me je kar malo stisnilo- ker naša user posted image  že skozi pije to mleko! Zdaj pa res ne vem a je bila ta serija mleka samo v Srbiji? Kar pa težko vrjamemuser posted image !

clock-img

13.03.2009, 22:48

clock-img

Anonimen

Temne grudice ... hmmm ... jah jaz ga v Mullerju skos kupujem pa do sedaj še nobenih temnih grudic nisem našla v njem ... mi pa najeda to, da mora mleko preden ga dam tamali vsaj 15 minut stat v grelniku, da se vse (bele) grudice raztopijo. Ker če flaško pripravim in ji jo koj dam, se cucelj zamaši user posted image .

clock-img

13.03.2009, 22:56

clock-img

vrtnica123

pencil-img

89

No mi še do sedaj teh problemov nismo imeli- res pa da ga kupujemo v DM!

clock-img

14.03.2009, 08:48

clock-img

ajam27

pencil-img

198

V Aptamil 1 ni temnih hrudic. Če mleko ni dovolj premešano in  stopljeno je le videti kakor bi bil med mleko zmešan gres. Take pikic so notri.
Drugače pa poskusite mleko Aptamil 1 imunofortis. Ta je pa brez grudic pa še menda je najbolj prebližan materinemu mleku. Ker sama ne dojim se mi zdi smotrno in kupujem slednjega.

clock-img

14.03.2009, 10:07

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

To se je verjetno samo z eno serijo aptamila zgodilo in to samo v Srbiji. Če bi se tudi pri nas, bi ziher obvestili.

clock-img

14.03.2009, 10:26

clock-img

Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: ajam27

V Aptamil 1 ni temnih hrudic. Če mleko ni dovolj premešano in  stopljeno je le videti kakor bi bil med mleko zmešan gres. Take pikic so notri.
Drugače pa poskusite mleko Aptamil 1 imunofortis. Ta je pa brez grudic pa še menda je najbolj prebližan materinemu mleku. Ker sama ne dojim se mi zdi smotrno in kupujem slednjega.



Ja saj prav tega že skos kupujem in če mleko vsaj 15 minut prej ne stoji, so še nestopljeni kristalčki not, ki zamašijo cucelj user posted image ... kolko časa pa vi tresete flaško, da jih ni?

clock-img

14.03.2009, 13:28

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

To je bila samo serija v srbiji-je bilo obvestilo že pred časom-recimo enih 14 dni nazaj-po dnevniku.Nič se ne bojte pri nas je vse ok.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem