cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptamik 1 Muller

clock-img

17.05.2007, 10:10

clock-img

cofka

pencil-img

59

Včerja smo našemu malčku kupili v Mullerju Aptanil 1, pa me zanima nekaj stvari.
V navodilih smo prebrali, da obstaja tudi mleko Pre. Kakšna je razlika? Ali mu lahko pri enem mesecu dam že kar apta 1? A so sedaj zemanejli embalažo? Se mi zdi, da sem kakšno leto nazaj videla pri prijateljici drugačno?!?
Pa še me zanim, če ima katera Aptamil 1 s slovensko embalažo, me zanima, če se katere sestavine razlikujejo.
Prosim, če mi jih lahko katera dopiše (100g prahu):
beljakovine

ogljikovi hidrati

maščobe

balastne snovi

natrij

kalij

železo

jod

Vitamin A

Vitamin B2

Vitamin B6

folna kislina

vitamin C

Hvala!!!

clock-img

17.05.2007, 15:45

clock-img

vidra

pencil-img

21

clock-img

17.05.2007, 16:06

clock-img

Izabela_07

pencil-img

126

Aptamil ima novo embalažo. Mi uporabljamo 1 že od rojstva, pre ja pa kao za nedonošenčke...tako so mi razložili. Ni pa nič narobe tudi če mu daješ pre... kolegica ga je uporabljala do 3 meseca.
lp

clock-img

19.05.2007, 23:44

clock-img

BaByGiRl

pencil-img

430

Brez skrbi embalaža je zamenjana. V drugih trgovinah imajo še staro zalogo. Aptamil bo sedaj v takih škatlah kot ga imaš ti.¸Pa čisto ok je aptamil 1, razen če je nedonošenček , pa še tisti nekateri že rabijo vse kar je v aptamilu1. Midve jeva aptamil 1, že od bolnišnice. Nama ga je predpisal Dr.

clock-img

20.05.2007, 13:37

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Mi smo kupovali Aptamil v Muellerju user posted image  in že takrat je bila razlika v embalaži in v strukturi (Muellerjev je bil bolj zrnat, v lekarni in trgovinah pa v prahu). Našo gospodično je tisti iz trgovine ali lekarne redno zapiral, po Muellerjevem pa nismo imeli težav.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem