cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Aptail vs. Novalac?

clock-img

02.09.2007, 09:17

clock-img

Sisy

pencil-img

6750

Kateri je po vašem mnenju boljši za novorojenčka?

Poskusila sem že oboje pa se mi zdi da ima naša user posted image  raje Aptamil? Kako je pri vas? Kateri je kvalitetnejši?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)







clock-img

02.09.2007, 09:33

clock-img

felicia

pencil-img

2590

mi uporabljamo aptamil 1 in smo zadovoljni pa še cenovno je ugodnejši. drugače pa ne vem kako je z novalacom ga nismo probali

clock-img

02.09.2007, 10:19

clock-img

Anonimen

Pomoje Novalac manj obremenjuje prebavo. Pa nimamo izkušenj, ker dodajamo Aptamil, samo sem že velikokrat zasledila, da otročke Aptamil ful zvija ali zapira, z Novalacom pa nimajo težav.

clock-img

02.09.2007, 10:26

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

znanka je probala tako Aptamil kot Novalac, pa je rekla, da ji ni jasno, kako lahko otročki jejo aptamil, ker je baje nagravžnega okusa. Novalac je pa vseeno malo boljši po okusu. Mi dajemo Novalac, je tudi lažji in hitrejši za pripravo....

clock-img

02.09.2007, 14:28

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Mi imamo Novalac in ga ima user posted image rad in ga ni nič matralo po njem.

clock-img

02.09.2007, 20:04

clock-img

Anonimen

Mislim, da je to čisto odvisno od otroka, eni bolje prenašajo tega, drugi drugega.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem