cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Apetit

clock-img

17.11.2011, 00:11

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Zadnje čase imam ogromen apetit,samo bi nekaj jedla,sploh sladko,ne morem in ne morem rečt ne,kako se naj uprem hrani,obstaja kaj za izgubo apetitauser posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

17.11.2011, 13:44

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

jaz si v takem primeru grem oprat zobe. user posted image

pri nas velja pravilo, da ko si 1x operemo zobe, se ne sme nič več jesti in piti, razen vode. in potem moram biti otrokom vzgled.user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 17.11.2011 13:47:04 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


clock-img

17.11.2011, 13:52

clock-img

tulpek

pencil-img

3308

To s pranjem zob je tudi pri meni delovalo. Sicer pa, več kot ješ sladkega, večjo željo čutiš po še več...

clock-img

17.11.2011, 14:48

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

včasih ko se meni zalušta kaj sladkega si vzamem, no sedaj ko bom spet začela z zdravo prehrano, bom pa enostavno popila kozarec vode, ali pa pojedla kako mandarino.... no tako sem jaz že enkrat premagala kilograme user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

17.11.2011, 15:53

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

še ena z ogromnim apetitom........

clock-img

17.11.2011, 20:28

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

včasih pomaga če spiješ kozarec al pa dva vode. kakšni žvečilni brez sladkorja so tud fajn...

_____________________________


clock-img

18.11.2011, 13:54

clock-img

BarbaraO

pencil-img

310

Ne kupi si dobrot, ki te spravljajo v skušnjavo. Ko tudi mene včasih prime, da bi jedla kaj 'prepovedanega', česar pa nimam doma, se zadovoljim s kakšnimi kokicami, ki si jih spečem doma, ali si naredim belo kavo ali kaj podobnega. Mene največkrat matra zvečer - pred televizijo.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

clock-img

31.01.2023, 21:56

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

401

najprej ugotovi zakaj te prime želja po lakoti , sploh kdadar gre za sladko je razlogov lahko več: si v stresu?pred menstruacijo in ti nihajo hormoni? premalo spiš in rabiš nekaj za energijo? čez dan poješ premalo in je tvoje telo izrošeno?ti je dolgčas? ješ iz navade, da mora biti po kosilu nekaj sladkega?
Ko boš rešila težavo zaradi katere ješ bo tudi apetit izginil.. do takrat pa kot so zgoraj napisale že ostale uporabnice lahko uporabljaš nekaj trikov, ampak na dolgi rok to ne bo delovalo- preverjeno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem