cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ansambel na poroki

clock-img

10.01.2010, 22:39

clock-img

jana k

pencil-img

18

zanima me če kdo pozna kakšen ansambel, ki je dober- da naredi dobro fešto, in ki je relativno poceni!  Prosim če mi napišete kkšne kontatkte številke in ceno. 

clock-img

11.01.2010, 01:04

clock-img

živa

pencil-img

2366

Imaš ZS.

Lp,

živa

clock-img

11.01.2010, 04:20

clock-img

bcljka

pencil-img

1551

oj!

midva sva mela na najini poroki viktorje in ujdi band in je blo itak zakon! drgač pa eni in drugi nrdijo fenomenalen žur... user posted image

jih je pa treba rezervirat kkšne pol leta prej da je za zihr...

aja... ujdi band je cenejš k viktorji... sam ne vem kok sta prpravlena dat... če te zanima sporoči pa ti napišem kontaktno številko...

lp

< Sporočilo je popravil bcljka -- 11.1.2010 4:21:57 >

clock-img

11.01.2010, 10:36

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

clock-img

11.01.2010, 11:00

clock-img

kapitan jan

pencil-img

91

Korenine - so naredili super žur za naju in vse svate. Na srečanju z vodjem skupine se vse dogovoriš, nato nakupiš darila za zmagovalce iger. Na poroki so igrali različno glasbo, prej se dogovoriš kakšno zvrst si bolj želiš, pripravljeno imajo prisrčno animacijo, sproščene igre, dobro miziko. Imajo dobro spletno stran, vse najdeš tam, imaš še kakšno vprašanje, pa pošlji ZS.

clock-img

12.01.2010, 15:07

clock-img

jana k

pencil-img

18

a ima katera kakšen kontakt od KIKI BANDA?

clock-img

12.01.2010, 15:26

clock-img

anci banci

pencil-img

1544

ojla.. jaz tudi iščem band za poroko...

clock-img

12.01.2010, 19:11

clock-img

jana k

pencil-img

18

kaj pa ansambel Vornšek? Ima katera kakšne izkušnje z njimi?

clock-img

25.02.2010, 12:18

clock-img

mamisem

pencil-img

1

midva sva se poročila lani poleti in nama je po priporočilu igrala skupina Pustotnik.Naredili so krasen žur, prodajali so šopek in imeli dobre igre.Zelo priporočam.So trije, dva moška in ena ženska.

clock-img

26.02.2010, 09:21

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

midva mava rezervirane korenine. sem jih slišala na poroki, pa tud igrali so nam 2* na silvestrovanju, pa... sem bila zadovoljna. igrajo res vse sorte, igrce majo, pa ni kakih prostaških besed, ker mi to pa res ne gre na poroko. pa še všeč mi je, ker imajo moški in ženski glas...

he he, sej vam kaj več povem po maju... user posted image

clock-img

27.02.2010, 11:51

clock-img

petrica_

pencil-img

8

poskusi pogledati na www.ansambel-roxie.com , igrajo vse zvrsti glasbe, tudi samo tisto kar se sama dogovoriš, če imaš kakšno posebno željo... vse se da dogovorit.
user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem