cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Angel Care nagradna igra

clock-img

22.11.2007, 17:15

clock-img

gerilum

pencil-img

78

Na portalu sem na desni strani zasledila stolpec da portal nagrajuje uporabnice nosečniškega portala z napravo AngelCare. Pa me zanima, glede na to, da sem uporabnica že od prej in me naprava reees zanimauser posted image ... kdaj pa bo žrebanje, oz. do kdaj poteka nagradna igra? Ali se bo podarila ena naprava ali več?

Hvala za odgovore!

clock-img

25.11.2007, 08:48

clock-img

Wahoo RR

pencil-img

3190

Nagradna igra je že zaključena ja. Vse je objavljeno na naslovnici:

Podeljujemo nagrade
Ringarajin nosečniški koledarček in spletna trgovina Huda mravljica, ekskluzivni uvoznik izdelkov Angelcare, podarjata: napravo, ki zaznava dojenčkovo dihanje in gibanje med spanjem. Srečnica, registrirana v Nosečniški koledarček, ki smo jo izžrebali, je uporabnica Klaja. Čestitamo!
user posted image

Oglasi se morajo še izklopiti, ja.



_____________________________

Lp,
Wahoo RR


clock-img

26.11.2007, 10:08

clock-img

gerilum

pencil-img

78

Wahoo, najlepša hvala za odgovor.

clock-img

26.11.2007, 12:32

clock-img

klaja

pencil-img

2423

Jaz bi se pa zahvalila za nagrado, ki sem je zelo vesela in nam bo prišla zelo prav!

Hvala še enkrat!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem