writing-img

Angelček Gašper

  
clock-img

17.04.2008, 13:34

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

2.7.2007 en dan pred mojim rojstnim dnevom in 5 dni pred najino poroko sva izgubila otročka v 9t. Nato sem hitro spet zanosila in 11.3. 2008 v 35t rodila mrvega sineka Gašperja! Bil je najlepše bitje kar sem jih kdaj vidla. Imel je oranžne lase kot moj ati, nosek mojega moža (njegovega atija), moje ustnice... Danes bi bil PDP. Če bi malo zamujal, bi bilo to darilo mojim staršem za 25 let poroke. Postala bi dedek in babica. To bi bilo darilo.
Vsak dan grema na pokopališče prižgat svečko in mu zaželet lahko noč.

clock-img

17.04.2008, 13:35

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Žal mi je za vajino izgubo in dobro vem, kako boli.user posted image

Naj te čuva tvoj mali angelček.

clock-img

17.04.2008, 13:36

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Moje sožalje!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

17.04.2008, 13:37

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.04.2008, 13:43

clock-img

danijela in taja

pencil-img

342

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ojej verjetno ni teh besed ki bi te potolažile ampak ne zgubit upanja.....ko bo malo najhujše mimo probajta.....zopet....nisi edina ...poznam tudi jaz,,,,po treh nesrečah imat pa tri otroke....lepe zdrave....srečni so......največje veselje je to in ne izgubit upanja.......najpomebneje ......vedno bo v tvojem srcu....najbolj srečen bi pa bil če bi bila ati in mamica tudi....zato.....sej veš.....držim pesti.,

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

clock-img

17.04.2008, 13:46

clock-img

Anonimen

Žal mi je. user posted image

clock-img

17.04.2008, 13:47

clock-img

PAJO

pencil-img

771

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.04.2008, 13:52

clock-img

noe

pencil-img

982

Moje sožaljeuser posted image

clock-img

17.04.2008, 14:05

clock-img

2suzika7

pencil-img

79

Tudi meni je grozno hudo ob takih izgubahuser posted image . Držite se in nikar ne obupajte!!!

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

clock-img

17.04.2008, 14:26

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Dobila sem kar solze v oči... Tukaj pa besede ne pomenijo nič zato ti pošiljam user posted image in želim vse dobro naprej...  Ne obupaj...

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

clock-img

17.04.2008, 14:29

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

clock-img

17.04.2008, 14:34

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Ni besed, ki bi potolažile jokajoče srce mamica in atija. Vem, da je to najtežja bolečina mladih staršev, a vseeno vama želim, da ostaneta močna in se v teh težkih trenutkih spodbujata. Misel na malega sinka pa naj vama vliva moči in upanje v novo življenje. Tudi vama bo posijalo sonce in dočakala bosta otročička, katerega pa bo vedno čuval vaš angelčekuser posted image Izrekam vam iskreno sožalje, sinka pa naj čuvajo angelčki.

clock-img

17.04.2008, 14:44

clock-img

Skratek46

pencil-img

386

Iskrene sožalje. Karkoli drugega je brezveze rečt.

clock-img

17.04.2008, 14:54

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Milijon objemčkov tebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in rožica malemu angelčku user posted image user posted image . Drži se.

clock-img

17.04.2008, 15:15

clock-img

Noseckica

pencil-img

1173

user posted image  ISKRENO SOŽALJE. user posted image

clock-img

17.04.2008, 15:25

clock-img

lyra*

pencil-img

1477

Grozno mi je vsakič,ko preberem kaj takšnega!user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

clock-img

17.04.2008, 15:41

clock-img

fragola

pencil-img

3082

 iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

clock-img

17.04.2008, 15:58

clock-img

tul

pencil-img

34

Iskreno sožalje!
Vem kako boli, saj sem v 32t izgubila hčerkico zaradi ovite popkovine. če nisem vsiljiva, kaj pa je bilo pa narobe z Gašperjem?
Naj ga čuvajo user posted image , verjemi nekje zgoraj se igra z mojo Izo.
Drži se.

clock-img

17.04.2008, 16:08

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Vem,kako boli in bolelo bo dolgo-večno. Iskreno sožalje ob boleči izgubi vajinega sina in bodita hvaležna za trenutke,ki st jih preživela z njim.
Držita se!

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

17.04.2008, 17:05

clock-img

Blueberry

pencil-img

2800

user posted image Iskreno sožalje!user posted image user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

clock-img

17.04.2008, 18:04

clock-img

HEL36

pencil-img

183

moje sožalje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

USPELO je!!! 10.08.2009 bi naj bil tvoj datum prihoda

clock-img

17.04.2008, 18:32

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

user posted image user posted image user posted image  Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

To resnično boli in poznam to neizprosno bolečino,ki ti para srce.Tudi sama imam svoje male user posted image  tam nekje med zvezdicami.
Bodi močna,s časoma boš se naučila živeti z to bolečino,pozabila pa ne boš nikoli.
Objem zateuser posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

17.04.2008, 18:35

clock-img

neisha80

pencil-img

448

Kar zmrazilo me je,ko sem to prebrala.user posted image Matejčika,moje sožalje.Vem in verjamem pa,da bo tudi za vaju posijalo enkrat sonce.Ne vdajta se!

clock-img

17.04.2008, 19:09

clock-img

spps

pencil-img

14046

moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

clock-img

17.04.2008, 19:31

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Iskreno sožalje...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem