cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ali lahko škoduje sezam ali ananasov sok?

clock-img

03.12.2005, 09:03

clock-img

simona2

pencil-img

474

Ojla, glede na to, da imamo zadnje dni hude težave z dojenjem, poskušam nekako izločiti vse razloge za te težave. Razmišljala sem, da je edina stvar, ki sem jo spremenila v prehrani pitje sezamovega čaja in potem še pojem semena. Ali bi lahko to vplivalo na zavračanje dojenja? Vidi se namreč, da ko moja user posted image  začuti mleko, da ji ne paše okus in začne ful jokat. Pa še ena stvar je pila sem tudi ananasov sok zadnje dva dni. Ima katera kakšne izkušnje morda s tem, lahko piješ ananasov sok, k dojiš? Nekje sem celo prebrala, da naj bi bil dober za laktacijo.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

clock-img

03.12.2005, 09:49

clock-img

Ines.

pencil-img

299

Ananas je hud alergen. Še dobr, da ji nisi "pridelala" krčev. Izogibaj se vseh agrumov. Moj dveletnik ga še sedaj ni poskusil. Verjetno je res finta v ananasu, v sezamu pa po mojem, da ne.

clock-img

03.12.2005, 12:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.12.2005, 12:52

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Jaz sem spila veliko sezamovega čaja, pa nisem nikoli opazila, da ji mleko ne bi ugajalo. Ananasovega soka pa res nisem pila, tako da ne bi vedla!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem