cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ali jeste?

clock-img

23.03.2005, 20:46

clock-img

Nikica

pencil-img

278

Tiste, ki dojite, ali jeste: jajca, šunko, francosko solato, kisle kumarice, ajvar, mlado čebulo, regrat, paradižnik, papriko, tuno, majonezo, ribje namaze, jetrne paštete, smoki z arašidi, pistacijo, kikiriki, kokice, bonbone, čokolado,med, ali pijete: šipkov čaj, pomarančni sok, cedevito, borovničev sok, jagodni sok, katere sladolede uživate?:zmeden::zmeden: Prosim, povejte mi, kaj res ne jeste in čemu ste se odpovedale. :((:((No, ja, sicer pa pravijo, da lahko jemo vse, toda jaz kar pazim pri prehrani.

clock-img

23.03.2005, 20:48

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Odpovedala se nisem ničemur (mesa pa itak ne jem).

clock-img

23.03.2005, 20:49

clock-img

vidja

pencil-img

210

Jaz sem pazila samo pri začimbah in prekajeni hrani, pa seveda alkohol in kava. Res pa sem bila pozorna dojenčkove reakcije. Nikakor pa se nisem odpovedala zelenjavi. :kava:

clock-img

23.03.2005, 20:50

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Aja, alkohol se mi je zdelo samo po sebi umevno, da ne, zato niti nisem napisala. Tudi kave sploh ne pijem.

clock-img

23.03.2005, 20:51

clock-img

Anonimen

Jem vse.

Bojana

clock-img

23.03.2005, 20:53

clock-img

Nikica

pencil-img

278

Tudi pomaranče? In ostalo surovo sadje in zelenjavo?:zmeden:Kaj pa limonada?

clock-img

23.03.2005, 21:07

clock-img

sa

pencil-img

651

Jaz tudi jem vse.Pa limonado tudi pijem8)

clock-img

23.03.2005, 21:18

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Nikica, res vse. Od začetka.

clock-img

23.03.2005, 21:24

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Agrumi lahko povzročijo drisko, poskusi in preveri rezultat v plenički. Po jajcih je mojega napenjalo. Ker je imel krče, mi je pediater odsvetoval surovo sadje in zelenjavo (prekuhat), pa sadne sokove v zmernih količinah. Nič ni pomagalo proti krčem. Morala: jej vse in opazuj reakcije malčka, pa boš sama videla, kako naprej.

clock-img

23.03.2005, 22:53

clock-img

tši

pencil-img

24

Moj sin je star 6 mes., še vedno dojim. Odpovedala pa sem si surovi zelenjavi, svinini, paštetam, pomarančam, limonam, vsem južnim sadjem in na kratko sem full pazila kaj sem jedla - sam tko sem se zelo hitro vpeljala in nisem imela kakšnih težav. Priznam brez čokolade in kave nisem dol zdržala tko da to me pa nese. Patrik ni imel nobenih krčkov. Sedaj ko sva začela dodajati gosto hrano pa bom tudi jaz začela normalno jesti. Edino to pa je res, svinina mi sploh ne paše in mislim da lahko komot živim brez nje.

clock-img

23.03.2005, 23:03

clock-img

malichka

pencil-img

7

Nas junak je star sedem mesecev in pol in ga se vedno samo dojim. Opazila sem reakcijo na pomaranče, limono in surovo čebulo vse to pa se ne more primerjat s kozarčkom npr. vina, po katerem malček ne spi celo noč. Aja od začimb mogoče nista ok hren in zenf..

Sicer pa sem že od začetka po malem jedla čisto vse. Počasi dodajaš pa je...

Ne odpoveduj se hrani, za katero nisi sigurna, da mu povzorča težave, ker otrok na prvem mestu potrebuje zdravo in zadovoljno (tudi sito) mamico.

Pa dober tek..

clock-img

24.03.2005, 11:40

clock-img

Anonimen

Jedla sem praktično vse, razen doma narejene majoneze in jajca sem res dobro zapekla. Sladolede pa le kupljene v trgovini, kjer lahko preveriš rok uporabe.

clock-img

24.03.2005, 11:40

clock-img

Anonimen

Aja, ja agrumov sem se pa res vsaj prve pol leta izogibala ker baje zelo napenjajo.

clock-img

26.03.2005, 17:34

clock-img

ajda11

pencil-img

116


Razen alkohola in svinjskega mesa, ki ga ne marem jem od začetka čisto vse.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem