cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ali je normalno,

clock-img

08.10.2005, 12:28

clock-img

giti1

pencil-img

54

da našauser posted image pikica vleče samo 70-90 ml na obrok. Stara je 2,5 meseca. V enem mesecu (1-2 mesec) se mi je zredila za 800 g. Ima pa 7 obrokov. Po priporočilih na škatli mleka bi mogla vleči cca. 140 ml na obrok. Naša pa vleče pol manj. Mislite, da rabi tako malo hrane. Drugače je vesela in nasmejana, tako da ni opaziti, da bi bila lačna. Kaj mi svetujete?
Lep pozdravček in hvala. giti1user posted image

clock-img

08.10.2005, 12:53

clock-img

anamia

pencil-img

71

user posted image  sigurno ve kdaj ima dovolj, sej boš videla, da bo kmalu zahtevala več...odvisno od otroka..naša je pri 4 mesecih zmazala 2,5 dcl mojega mleka in pol se je hotla še joškat...pa smo imeli po 9 obrokov na dan...če lepo napreduje, če ne joče je sigurno vse ok...pač ni tako velik jedec..
pa pa

clock-img

08.10.2005, 13:21

clock-img

Anonimen

Jaz pa mislim, da je edino pomembno, da se otroček dovolj redi. Pač eni rabijo manj, eni pa več user posted image

clock-img

08.10.2005, 14:09

clock-img

Anonimen

Če vzamemo 80 mll po 7-krat, je to 560 mll. Moj je bil zelo močan fant, rojen s 4 kilami in pol in dolg 57. Pa je pri toliko mesecih, kolikor se sponmnim, popil pa 140, ampak na 4 do 6 ur, s tem, da je noči prespal. Torej je po moje imel kakšne 4 obroke na dan, to je približno 560 mll.
No, pa smo na istem. Vse je v redu, mamica, brez skrbi.

clock-img

08.10.2005, 20:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.10.2005, 20:31

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Moja ima 3,5 mesece in zvečer dodajava, pa tudi poje kakih 70-80ml. 800g v enem mesecu je dober napredek, tudi naša se je toliko zredila v preteklem mesecu. Saj tiste količine na škatli so bolj okvirne, število obrokov in količino pa prilagodiš bebiki.

clock-img

09.10.2005, 07:44

clock-img

Spicy Black

pencil-img

326

Meni je pediatrinja rekla, da naj bi otork popil toliko kot je star x 3. V tvojem primeru je to: 2,5M x 3 = 75ml...to je okvirno. Eni otroci pač popijejo več eni manj.

clock-img

09.10.2005, 07:50

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Giti ne se sekirat toliko kot popije popije le da se ji teža povečuje pa je. Pri nas je pa obratni primer mali je že sedaj velik za 3 mesece v dolžino in širino (nevem po kom ima to) pa poje juhuhuuuuu... po 130-170ml na obrok tako da smo vedno pri zgornjih mejah ki so še dovoljene. Pa sem to povedala pediatrinji pa je rekla da pač eni otroci potrebujejo več eni manj naj se ne sekiram in mu dam kolikor pač hoče...no še vedno nekje v mejah normale. Tako da jaz sem se pa sekirala ker je skos samo jedel... vedno je nekaj.
Če je zanjo to dovolj potem je dovolj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem