writing-img

Alergije - bioresonanca (Dr. Praznik - Vojnik)

clock-img

24.01.2012, 11:58

clock-img

kekso

pencil-img

61

Pozdravček!

Imam hčerko, ki ima atopični dermatitis. Zanima me, ali kaj veste, ali je Dr. Praznik iz Vojnika s svojo bioresonanco pri alergijah uspešen?
Sicer smo se z bioresonanco že srečali (in pomaga) ampak razmišljam, da bi se prestavili zaradi občutno nižje cene.

LP

clock-img

24.01.2012, 12:39

clock-img

Ajra RR

pencil-img

705

Žal ti ne znam pomagati, morda ti lahko kaj svetuje dermatologinja. Hitro odgovori, najdeš jo tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/tamara-herakovic_31

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

clock-img

25.01.2012, 07:54

clock-img

*tedy*

pencil-img

621

Koliko pa je cena pri njemu, če lahko zaupaš. Naša Neja ima alergijo na KM in jajca in sva naročeni v Lj pri Tini Cvek, cena prvega pregleda je 105 terapije pa po 45. Meni je tud to zelo veliko ampak če bo pomagalo bi dala še več..... seveda pa če je ke ceneje za isto stvar bi sigurno šla tja, če le ni zelo daleč od Lj.
Lp

clock-img

25.01.2012, 11:10

clock-img

kekso

pencil-img

61

V Vojniku je 20 EUR, prvi pregled in tudi nadaljnje terapije.

Do sedaj smo plačali za prvi pregled 85 EUR, potem terapije (6 x smo bili) 60 EUR - ena terapija in na koncu kontrola 45 EUR. Res je pomagalo, ampak sem razmišljala da bi se prestavili predvsem zaradi denarja, ker to res ni poceni.

clock-img

25.01.2012, 22:37

clock-img

Lantej

pencil-img

50

Mi smo hodili v Rogaško in nato v Velenje. Cena testiranja 79€, terapije pa po 47€. Od 7.terapije naprej imamo popust in plačujemo "samo" še 20€user posted image . Bili smo že cca20x, ker je sin res hud alergik. Pomaga, ampak pri nas zelo počasiuser posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem