cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Alergija na jajce?Mleko?

clock-img

07.09.2005, 23:15

clock-img

fani

pencil-img

21

Punce-POMOČ.
Naš sonček bo čez 14 dni upihnil prvo svečko, pa sem mu danes prvič dala četrt rumenjaka. (do sedaj je jedel že tudi testenine- predvsem rezanci, vendar se na tako veliko količino jajce porazgubi). Pa je imel malo driske. A mislite,da je alergija? Ali mu lahko dam isto količino npr. naslednji teden? uf,sem zaskrbljena!!!!! Že pred kakimi 14 dnevi je imel 5 dni blago drisko, pa so rekli,da nekaj razhaja in se je res vse skupaj umirilo.Tudi Čokolino sem mu že naredila z Alpskim mlekom 3,2,vendar redko (pa ravno danes zvečer ga je jedel,nato pa driska)!!!!!Kakšni so sploh znaki alergije???

clock-img

08.09.2005, 07:37

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Pozdravljena!
Alergija se ne pokaže takoj po zaužitju hrane npr. jajce,mleko in še bi lahko naštevala,mine dan dva,da se pokaže reakcija kot so drobni srbeči izpuščaji,lišaji,nekateri imajo tudi zežave z dihali,driska to so prvi sumljivi znaki,potem pa testiranje pokaže na kaj je otrok alergičen.

clock-img

08.09.2005, 12:59

clock-img

fani

pencil-img

21

Joj darjatimci,upam da res ni nič alergenega in je bil mogoče občutljiv na kakšno začimbo,ki jih postopoma dodajam sedaj ko je že toliko star! Hvala za odgovor.

clock-img

09.09.2005, 07:46

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Ni za kaj,dodala bi le to,da je tam do enega leta dobro pazit na prehrano,sploh na tisto,ki naj bi izzvala alergijo,pri našem fantu se je začelo ko sem prenehala z dojenjem( pri 14 mes.),saj enim otročkom ni nič eni pa znajo pokasirat vse kar pojejo,želim ti da bi bilo vse Ok s tvojim otročkom,srečno.

clock-img

09.09.2005, 19:08

clock-img

Natasa-6

pencil-img

283

Fani, pred
agam, da postopoma uvajaa nove stvari, pa boa to
no vedela!

clock-img

09.09.2005, 19:08

clock-img

Natasa-6

pencil-img

283

Ups, nisem videla, da mi ni sprejel sumnikov - postopoma uvajaj novo hrano, pa bos najbolje vedela!

clock-img

10.09.2005, 21:36

clock-img

fani

pencil-img

21

Hvala,Natasa-6,kakec je bil že drugi dan vredu, tako da mu bom rumenjak ponudila še enkrat naslednji teden,pa bomo videli.
Pa,pa.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem