cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Alergija na dlako

clock-img

12.05.2011, 08:22

clock-img

honey

pencil-img

2567

Ima mogoče kdo izkušnje s tem, da bi bili dojenčki alergični na dlako? Doma imamo muco in morskega prašička ter 4,5-mesečnega dojenčka. Danes sem mu dala za "pobožati" morskega prašička - pa ne prvič, ga je že "božal", ampak do sedaj ni bilo nobenih problemov. Danes pa bum - povsem rdeč po tisti strani obraza, kjer se ga je dlaka dotaknila. Je možno, da je tako hitra reakcija ali je bilo kaj drugega, ki je sovpadlo s tem? Čeprav ne vem, kaj bi lahko bilo user posted image user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

clock-img

12.05.2011, 21:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.05.2011, 10:16

clock-img

honey

pencil-img

2567

Kdaj pa potem reakcija izgine? Ker mu je izginilo recimo po kakšnih 30 min. Je možno, da tako hitro izgine alergija?

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

clock-img

14.05.2011, 13:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.06.2011, 10:52

clock-img

sakuL

pencil-img

911

jaz imam tudi morskega prašička, pa ko sem z jnim v stiku, se mi pojavijo lise (vem da sem alergična na dlako) oz. rdeči izpuščaji, na teh delih se umijem in nato reakcija izgine, tudi do pol ure , ja .




_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem