cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Alergija na cvetni prah??

clock-img

03.05.2005, 19:11

clock-img

kepica

pencil-img

2080

Ojla punce!

Naš Nejc je star že eno leto in te dni ga imam na sumu,da je alergičen na cvetni prah. Vsekakor je to podedoval po meni,saj tak čas tudi jaz trpim zaradi alergije na vse mogoče cvetke. Nejc kiha,teče mu iz oči,srbi ga nos (in mogoče tudi grlo?) vsaj mene srbi,ko je najhuje.Zanima me,če ima še katera doma tako majhnega alergika na cvetni prah in kako to prenašate.Ali mogoče obstajajo kakšna zdravila za tako majhne otroke? Ali moramo pač počakat,da vse neha cvetet?:(

Lepo vas vse pozdravljam:rozica:
kepica

clock-img

03.05.2005, 19:23

clock-img

dix

pencil-img

897

Naš je še manjši in je alergičen na vse možno. Vsak dan dobi 7 kapljic zyrtec-a in na srečo nima kakih solznih oči. Stopite do pediatra naj vam da napotnico za alergološko testiranje in boste zasigurno vedeli kaj ga muči. Tam boste pol tudi dobilu ustrezno terapijo.

clock-img

03.05.2005, 20:45

clock-img

kepica

pencil-img

2080

Hvala dix!

Samo,da se dobi zdravilo.:)Zdej pa čimprej do pediatra...


Hvala
lp
kepica

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem