cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Albumi

clock-img

11.12.2007, 21:25

clock-img

Anonimen

Za tiste albume, ki imajo geslo, je zelo težko poiskat kam moraš odtipkat geslo. Bi se dalo tole malo potemnit ? Sej kliknem kar tam kjer naj bi moralo biti, sam se mi zdi da tiste ki ne vedo,kaj pa tisti?

clock-img

11.12.2007, 21:26

clock-img

Anonimen

Se  strinjam, tudi mene to zelo moti... Se da popraviti? Prej je bilo boljše no..

clock-img

11.12.2007, 21:33

clock-img

Anonimen

Da ne govorim kako je težko najti pravo vrstico, če vpisuješ male oglase. user posted image  Na blef pišeš. user posted image

clock-img

11.12.2007, 21:39

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  kar napiši še ta problem, posebej. Da se čimprej reši. user posted image
Da vidijo, kako smo skrbni bralci RR-ja. user posted image

clock-img

12.12.2007, 08:18

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Ja že Anajmad je opozorila na male oglase, torej je podobna zadeva tudi pri geslih za album user posted image . Psredujem naprej!

Hvala.

LP

Jerneja RR

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem