cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Adaptirano mleko

clock-img

01.10.2009, 21:50

clock-img

misamuk

pencil-img

239

Ojla punce, mogoče malo neumno vprašanje.... za tiste, ki hranite z AM:
če date recimo 120ml vode in 4 merice AM (pač kateregakoli), koliko mleka dobite ?
Moja dilema: po pravilih fizike bi moralo 120ml vode in 4 mesrice biti enako VEČ kot 120ml mleka, kajne ? No, ko jaz naredim mleko, imam občutek, da ga je isto kot je bilo vode.
Je res, da je ful tiste pence, ker ga premešam, ampak se trudim dobro pogledat, pa se mi še vedno zdi, da mleka ni nič več kot prej vode, kar mi pač ni logično.
Ne mi rečt, da se ubadam z malenksotmi, prosim... moja pikica je ultra neješča in vsakih 10ml štejeuser posted image
Hvala vsem.

clock-img

01.10.2009, 22:01

clock-img

bu_ba3

pencil-img

7

Tvoja pravila fizike držijo user posted image   Zagotovo je količina večja. Če ne verjameš, počakaj, da penice uplahnejo user posted image

clock-img

01.10.2009, 22:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja, vedno je malo več končne tekočine, itak. Kakšnih 10-15ml.

clock-img

01.10.2009, 23:50

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

Finta je v tem, da ima vroca voda vecji volumen, kot hladna. Jaz sem v flaso nalila zeljeno kolicino vrele vode in jo pol ohlajala, pa sem opazla, da je blo pol manj vode v flasi... Taka je moja izkusnja in bi lahko bila tudi razlaga za tvoj problem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem