cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Adaptirano meko in čajček- še enkrat

clock-img

13.03.2005, 23:10

clock-img

evita

pencil-img

20

Ojla!
Moja pupica je stara dobre 4 tedne. Že več kot 2 t ne dojim (pač ni mleka:((). Pa me zanima,če je res potrebno dajati čaj. Ker sem nekje prebrala,da je lahko adaptirano mleko edina prehrana za dojenčka. Jaz ji sicer vsak dan ponudim čaj,pa ni nevem kako zanteresirana.Par požirkov spije potem pa fertik. Zdaj pa nevem kako in kaj. Vsak dan me muči vprešanje,če je mogoče žejna.
Kaj svetujete?
lp

clock-img

13.03.2005, 23:13

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Vsekakor ji ponudi čajček, ker je po dodatku sigurno žejna. Če naredi par požirkov, ji je očitno to dovolj.

Jaz mojemu Žanu vedno po obroku še ponudim čajček. Sicer pa ga vedno ne spije.

To je moje mnenje.

LP:)

clock-img

14.03.2005, 09:25

clock-img

Anonimen

Otroka ni treba v nič silit. Če popije par požirkov, potem ima dovolj. Kar tako nadaljujta. Ni pa ji treba čajčka dajati po obroku, raje kdaj vmes, če bo budna.

clock-img

14.03.2005, 21:47

clock-img

Anonimen

Tudi jaz ne dojim in mu dajem adaptirano mleko. Sem ugotovila, da je odvisno,kakšen čajek mu daješ. Mi smo mu najprej dajali domačega iz kamilic, janeža in kumine, pa je naredil le kakšen požirek, pa konec. Sedaj pa mu dajem Plantex, komarčkov čaj, pa ga dobesedno požira, tako mu je všeč. Tako da ga spije na dan tudi po 100-120 ml. Star pa je mesec in pol.

Bye

clock-img

14.03.2005, 22:14

clock-img

Mina1

pencil-img

3638

Mi najprej spijemo tam cca od 60 do 100 ml Comformila (kakor kdaj), potem se malo cartamo pri meni (nekaj mleka pač imam), čeprav mislim, da je to bolj za crklanje:zmeden: - je pa danes tako močno jokal, da sem mislila, da ga bo konec.

Ker se je vedno kremžil po Plantexu (dajala sem mu ga zaradi hudih krčkov), sem mu danes naredila Hippov komarčkov čaj in ga je kar goltal.

In zdaj sem malo:zmeden:, ker ne vem, ali je bil res tako zelo žejen, al kako:zmeden:

Skratka, mu bom kar dodajala komarčkov čaj. Tudi patronažna danes je rekla, da lahko, pa smo stari 3 tedne.

pa-pa in lahko noč, Mina1

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem