cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

A ste vedeli, kaj vse je turško?

clock-img

25.06.2006, 22:30

clock-img

Nasy

pencil-img

2899

Mislim predvsem na gospodinjske aparate oz. belo tehniko. V glavnem, Taurus, Beko in Matrix je vse ena in ista firmauser posted image , ki jo ima baje en slovenec v Turčiji. Vse je roba vprašljive kvaliteteuser posted image
Na srečo nisem od tega še nič kupila, čeprav ni dosti falilouser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

clock-img

25.06.2006, 22:35

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

user posted image user posted image user posted image

Prvič čujem,hvala za info.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

25.06.2006, 22:39

clock-img

ada2

pencil-img

7402

mi imamo en dvd player Matrix že skoraj dve leti, pa dela kot se šika, pa še ful poceni je bil. srečno naključje ali...........user posted image ?

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

clock-img

25.06.2006, 22:40

clock-img

Anonimen

....kaj pa to da akustiko( tv in podobno) od gorenja tudi delajo turki, ........

clock-img

26.06.2006, 02:43

clock-img

Anonimen

Brez zamere, ampak zakaj pa naj bi pomenilo, da so izdelki slovenskega proizvajalca v Turčiji nekvalitetni? Tudi cena ni edini pokazatelj kvalitete. Glede na proizvodnjo v Turčiji in glede na to, da gre verjento predvsem na balkansko tržišče, je nizka cena pogoj za prodajo, saj Balkan ravno ne spada na najbolj premožno področje na Zemlji.
Kaj pa vem... jaz bi bila užaljena... ampak zdaj pa nisem... user posted image

clock-img

26.06.2006, 07:31

clock-img

tanaja*

pencil-img

2255

Jst mam Beko pralni stroj, ful lep dizajn in brez problema dela. Imam ga pa že 4 leta in sem zadovoljna z njim.user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam

clock-img

26.06.2006, 07:55

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Jaz sicer nimam nič od tega. Ampak sem slišala, da Beko ni tako slab. Se strinjam s Kerenso, tudi, če je narejeno v Turčiji in poceni, še ne pomeni, da je zanič.
Saj danes se itak skoraj nič več ne proizvaja v Evropi, ampak se vsa proizvodnja seli tja dol, kjer je cenejša delovna sila. A mislite, da so ostale stvari (druge firme) pa narejene v Evropi...?! Če sem prav seznanjena, tudi Gorenje ni izjema.

clock-img

26.06.2006, 08:00

clock-img

Anonimen

Tudi Mercedesi so (bili) včasih "turški"....se mi zdi, ko sem bila še majhna....

clock-img

26.06.2006, 08:02

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jaz imam od Matrixa DVD plajer ki mi že 3 leta dela brez problemov...Kupila sem tudi mikrovalovko, ki je ne morem prehvalt.....Sestra ima Pizza pfaner isto od Matrixa, ki ji tudi super dela.....skratka vse mi dela kot treba.......user posted image user posted image user posted image  

Samo, da povem še to; imam pa od Gorenja sušilni stroj in sem imela že serviserja na obisku in to prej kot v enem letu, ker sem imela hvala bogu še garancijo ......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

26.06.2006, 08:05

clock-img

Anonimen

js mam komplet vso belo tehniko od keramične plate dohladilnika od bekota že večlet in vse super dela, ne pa virpulov sušilc k mi je crknu že 2x!
drgač pa tut če kupte recimo philips je le ta ves skor narjen na kiajskem, in vzhodnih evropskih državah. neki malih gospodijskih aparatov pa delamo celo v firmi kjer sem zaposlena..se prav made in slovenia!!! tko da če kupte firmo še ni rečen da je pa pol narjen tm k je sedež firme ker je delovna sila v eu čist predraga!

clock-img

26.06.2006, 08:48

clock-img

Una

pencil-img

399

Mi mamo pa televizor od bekota, star je že zihr 7 let. Pa še kr dela! K bi vsaj crknil, da lahko kupmo nouga, ker je že res star user posted image user posted image user posted image user posted image Kam nas je pripeljala tehnologija... 

_____________________________

LP, Una

clock-img

26.06.2006, 09:16

clock-img

Anonimen

7 let je star televizor?? u hudo js mam 10 let starga pa se mi nov zdi?

clock-img

26.06.2006, 09:25

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

 

A misliš, da so Phillips TV ali Bosch pralni stroji za slovensko tržišče pa v Nemčiji narejeni?
Kar malo gor poglej kje so bili izdelani.

Ali pa Nike superge? Vse je Made in Bangladesh.

Sicer pa se verjetno kakšen Američan zgraža ko vidi napise Made in Slovenia user posted image , tako kot ti ko vidiš made in Turkey.

Meni se to ne zdi nič slabega. To je globalizacija.

clock-img

26.06.2006, 10:21

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

A misliš, da so Phillips TV ali Bosch pralni stroji za slovensko tržišče pa v Nemčiji narejeni?
Kar malo gor poglej kje so bili izdelani.



No, kje pa so bili izdelani Gorenje izdelki? V Sloveniji. Gorenje je ena redkih firm ki ne izdeluje, in ne misli izdelovati, svojih izdelkov na Kitajskem in podobno.

Matrix sama po sebi ni slaba firma, imajo pa težave z dobavo rezervnih delov. Zakaj? Zaradi tega, ker je šla firma, ki dela za Matrix rezervne dele, v stečaj. Zato naši, da dobijo rezervne dele, razstavljajo obstoječe končane pralne stroje in podobno. Firma drugače, sama po sebi, ni slaba, edino to slabo stran imajo. Imam sam TV od matrixa, pa dela BP, prav tako palični mešalnik.

Aja, pa če vam serviser reče da deli od Gorenja pašejo tudi na Matrix, ne verjemite, ker baje ni res.

clock-img

26.06.2006, 11:26

clock-img

Nasy

pencil-img

2899

Jaz pri beli tehniki malo cvikam, da bi kupovala prav najbolj poceni, nisem pa rekla, da to ne dela..težava je v tem, da ko ti enkrat crkne, se baje ne splača popravljatiuser posted image Če je pa vse tako fino in fajn, zakaj v trgovini reče malo denarja, malo muzike? Jaz ne vem, samo vprašam, da ne bo kdo kaj užaljen! Naj komentira še kdo, ki ve o tem kaj več!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem