cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

A posodi katera...?

clock-img

15.01.2012, 23:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

ne kilograme user posted image
Zanima me, če je katera, ki ima doma kakšne naprave (sobno kolo, orbitrek, steper, leg magic, uteži...), ki ji doma le stojijo in se na njih nabira prah.
Ni mi za kupovat teh kar dragih naprav, ker nisem ziher koliko bodo uporabljene, pa se bo potem meni prah nabiral... raje bi si sposodila, pa takoj vrnem, če me ne bo potegnilo.
Rada bi začela malo telovadit, pa me ta mrzli zrak ne privlači, doma bi mogoče šlo.
Torej, če je katera? Pa naj bo iz Ce ali okolice.
Hvala ...za razumevanje user posted image

clock-img

16.01.2012, 07:15

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

jaz imam steper nekje v ropotarnici. so me po vadbi z njim začela boleti kolena zato ni bil veliko v uporabi. bi sicer mogla it preverit, če še vse brezhibno deluje ker stoji že več kot 1 letouser posted image . je pa tisti najbolj enostaven (poceni). če te zanima ga lahko zamenjam za eno kavo barcaffe 250g user posted image . sem pa s s.primorske.

_____________________________


clock-img

16.01.2012, 07:22

clock-img

lily32

pencil-img

1064

Jaz imam dvojne uteži, ma če ti jih pošljem po pošti boš za poštnino zaradi teže dala trikrat toliko kot so v trgovini. user posted image user posted image
Sem namreč J. Prinorske 

clock-img

16.01.2012, 07:31

clock-img

dekle23

pencil-img

100

sobno kolo. sicer ni neko moderno,ma za telovadit je čisto ok. če rabiš, samo odpelji. sem pa iz dolenjske

clock-img

16.01.2012, 08:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Primorke hvala, ni računice, če pridem k vam samo po to. Nimam pa nobenih opravkov na primorskem. Ve ste itak vse postavne, pa ne rabite tega, a ne?user posted image
Hvala vsem, ampak bom počakala, če bo katera iz mojega kraja in okolice.
Dekle23, bom razmislila, pa javim... hvala.

< Sporočilo je popravil LuLu -- 16.1.2012 8:04:21 >

clock-img

16.01.2012, 08:11

clock-img

lily32

pencil-img

1064

Nisem postavna, sem pa lena user posted image

Vsak dan rečem, da bom jutri začela delat trebušnjake.  user posted image

clock-img

17.01.2012, 19:18

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

LuLu..................jaz sem tudi iz okolice Celja.......S kje si pa ti?lahko na ZS............

clock-img

20.01.2012, 16:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: dekle23

sobno kolo. sicer ni neko moderno,ma za telovadit je čisto ok. če rabiš, samo odpelji. sem pa iz dolenjske


Še ena javna zahvala za podarjeno kolo user posted image
Hvala!

clock-img

23.01.2012, 12:41

clock-img

jagoda77

pencil-img

691

vaje za hujšanje lahko delaš brez česar koli...samo lastna teža in volja :)

clock-img

23.01.2012, 14:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

vaje za hujšanje lahko delaš brez česar koli...samo lastna teža in volja :)


Ja mama, vem ja user posted image

clock-img

23.01.2012, 14:28

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

vaje za hujšanje lahko delaš brez česar koli...samo lastna teža in volja :)


Ja mama, vem ja user posted image



user posted image


_____________________________


clock-img

02.02.2012, 11:17

clock-img

dekle23

pencil-img

100

Lulu- upam da ti kolo kaj služi :) hehe drugače je pa res super za kakšen obešalnik s srajco gor obesit ko likaš :) 

clock-img

02.02.2012, 19:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: dekle23

Lulu- upam da ti kolo kaj služi :) hehe drugače je pa res super za kakšen obešalnik s srajco gor obesit ko likaš :) 


Služi zelo. Ker res gonim. Sama sebe sem presenetla. Sem še leg magic dobila na sposojo in kar delam. Dobro mi je pri kolesu, ker se belanca miga. Tisto pa mi zategne mišice. Fajn.
Hvala za vprašanje... a ga pogrešaš? user posted image  Zdaj pa nimaš kam oblek obešat? user posted image

clock-img

04.02.2012, 13:58

clock-img

dekle23

pencil-img

100

Lulu, ne ne nič ne pogrešam, imam še orbitrek in pa leg magic...haha za obešalnik se hitr kje najde plac. hehe no bom mogla tut js začet migat. lepo da ti pride prav, super :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem