cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

A ob nedeljah nobena ne hujša???

clock-img

11.02.2007, 13:02

clock-img

petarda

pencil-img

10119

user posted image user posted image user posted image user posted image  Ker že cel dan tle visim pa čakam, da se javi kera, ki ji je tak hudo kot meni na sadjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, pol pa DOBER TEK!!!

Pa, da bi se vam vsaka žlica poznalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa tisti smajlikirožičkekaže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2007, 13:42

clock-img

tjana5

pencil-img

6

živjo , živjo , ja hujšamo , seveda hujšamo , sam na žalost imam donc praznovanje rojstnega dne , pa sem včeri delala torto , pa sem si jo donc prvošla user posted image , tko , da ....upam , da bo jutr boljš, grem v službo , tam pa ne bo tortice.
Kok časa pa že maš dieto ???  Lep nedeljski pozdrav

clock-img

11.02.2007, 16:07

clock-img

trixi

pencil-img

741

Kako cel dan tle visiš, če maš pa stanje odsotenuser posted image user posted image
Sem ti že prej hotla napisat par predlogov kaj jesti v službi.Lahko si neseš juho zelenjavno v termosu, solato pa si že doma naštimaš dresing-daš v en lonček na navoj kis, olje, sol, pol sam pretreseš in voila, lahko si doma popečeš na kocke kruh ali pečen piščančji file (odvisno od dneva ) in zamešaš noter. Riževo ali pašta solato na hladno, daš kuhan riž ali pašto(spet odvisno od dneva) in na kocke narezano kislo zelenjavo mešano kumarice, papriko, korenček, čebulico,itd.Jaz kupim to zelenjavo že v kozarčku mešano narejeno.Lahko si skuhaš proseno ali ajdovo  kašo, noter jabolčno čežano, malo cimeta, limonin sok, kakšen lešnik ali kaj podobnega. V original receptu je sicer sveže naribano jabolko, sam v službi si ga verjetno ne boš ribalauser posted image Potem razni jogurti s kosmiči, ali pa s semeni-recimo laneno, sončnično, mah saj kupiš že namešane.Kakšen sir in polnozrnata žemljica. Vse to se da jest med službo, če nimaš možnosti si pogret lahko ješ vse na hladno.Jaz si včasih tudi kaki Frutek kupim, boljš kot da sem lačna, ker pol ko pridem domov, se kar ne morem najest in skoz neki iščem.Tako pa če jem večkrat po malo se pa bolj da zdržat.
Ala, dost bo za zdej, čau, čau

clock-img

11.02.2007, 16:23

clock-img

zanika

pencil-img

82

Tukaj še ena sadna duša. To danes še ni nič. Jutri me čaka voda za zajtrk, voda za malico, pa voda za kosilo.... user posted image  Težava ni v tem, da moram danes jesti sadje, ampak v tem, da so od včeraj ostali v hladilniku trije kosi prekmurske gibanice. user posted image  Joj, kako z užitkom bi enega kar na hitro pojedla. user posted image

clock-img

11.02.2007, 17:14

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Trixi super ideje si mi dala. Hvala!Objemčki, objemčki, objemčkiuser posted image ....

Tjana hujšam z Minibikinkami torej skoraj mesec in poluser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Zanika naj te misli zanesejo na pojutrišnjem, ko se bo voda poznala na tehtniciuser posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem