cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

A nova Vista...

clock-img

24.04.2007, 23:17

clock-img

Anonimen

... nima worda in excela ali sem jaz malo čudna ali slepa ali kaj? Že itak imam problem, da sem precejšen računalniški analfabet, program so mi morali naložit v štacuni, zdaj pa hočem nekaj v wordu odpret, pa ga sploh ni, mi dokumentov v starem wordu (in excelu) sploh ne prebere.user posted image  

clock-img

24.04.2007, 23:35

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

Ker Office pa imaš naložen? Win Vista je operacijski sistem, za Word in Excel pa rabiš Office.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

clock-img

24.04.2007, 23:51

clock-img

Anonimen

A tko user posted image , pol pa tega (še) nimam. Ah, men se nič ne sanja o teh zadevah...user posted image

clock-img

25.04.2007, 08:02

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

Aha. Ja najbolje je da nekoga prosiš da ti naloži še Office, ker samo z operacijskim sistemom ne boš naredila nič. Lahko si naložiš tud OpenOffice, ki je brezplačna zadeva, če slučajno nimaš nobene verzije Offica.


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

clock-img

01.05.2007, 20:41

clock-img

Anonimen

Office-i novi - torej 2007 sicer že obstajajo, seveda piratska verzija, ampak so v angleškem jeziku in ful zakomplicirani, če ne znaš dobro angleško pa tudi zelo drugačni od Office 2003, najbolje, da te dobiš nekje in si jih daš gor na računalnik. Če pa ne boš vedla kje pa mi piši ZS.

clock-img

02.05.2007, 12:31

clock-img

Anonimen

Hvala. Sva že nabavila nov office - 2007. Original, ne piratsko verzijo, tako da se jih da dobit. Nisem se pa še mela cajta poglabljat v njih, tko da ne vem, koliko so res zakomplicirani, pa če niso slučajno celo slovenski.

clock-img

03.05.2007, 10:57

clock-img

Anonimen

Sem pogledala. Niso slovenski, angleške se pa da dobit pri nas. Mi imamo Home and student.

clock-img

04.05.2007, 10:21

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Kolk pa koštajo?

clock-img

04.05.2007, 12:12

clock-img

Anonimen

160€.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem