cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

A mam kak virus?

clock-img

26.12.2006, 13:15

clock-img

Anonimen

user posted image  Kak čem zdej to razložit? Hm... nekatere strani na netu mam čist čudne, čist zmanjšana pisava je, da se sploh ne da brat, recimo na najdi.si, ampak na tej http://thepiratebay.org/top/205 se pa sploh ne da prebrati nič. RR je OK.
Resolucije nisem menjala, če pa jo hočem, pa nič ne pomaga. A mora torej moj računalniček v remont? user posted image  Al ma kdo kakšno idejo?

clock-img

26.12.2006, 14:46

clock-img

tejkooo

pencil-img

156

Probaj ko si v explorerju pritisnit tipko ctrl ter zraven pritiskaj + ta kombinacija ponavadi poveča vse v brskalniku recimo ctrl ter - pa pomanjša....

clock-img

26.12.2006, 16:09

clock-img

Anonimen

Sem že zrihtala, hvala. Velikost besedila sem imela na minimalno, ne vem od kod. user posted image

clock-img

26.12.2006, 21:37

clock-img

G in T

pencil-img

953

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Sem že zrihtala, hvala. Velikost besedila sem imela na minimalno, ne vem od kod. user posted image




kaj se pa naslanjaš na tipkovnico a??
user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.12.2006, 23:24

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: G in T

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Sem že zrihtala, hvala. Velikost besedila sem imela na minimalno, ne vem od kod. user posted image




kaj se pa naslanjaš na tipkovnico a??
user posted image user posted image user posted image user posted image



Misliš? user posted image  Možno pa tud, da je to zarad tega, ker sem zjutri kapučino po njej polila, potem pa je moj pucal in seveda pritiskal vse sorte. Res da je to počel v dnevni (ker je brezžična), ampak je do sem neslo. user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

27.12.2006, 11:45

clock-img

G in T

pencil-img

953

Ja, ja zdej se pa na kapučinček izgovarjašuser posted image user posted image
(ker je brezžična) ( u to nisem prepričana, da ma kr brezžičnega), ampak je do sem neslo.     (to ti pa iz srca verjamem)

user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil G in T -- 27.12.2006 11:47:51 >

clock-img

27.12.2006, 19:32

clock-img

Anonimen

Packa, kake grešne misli! Hitr usta umit! user posted image

clock-img

28.12.2006, 13:26

clock-img

G in T

pencil-img

953

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Packa, kake grešne misli! Hitr usta umit! user posted image



Ja sej vem, z žajfo si jih moram. Imam že izkušnje.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil G in T -- 28.12.2006 13:27:24 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem