cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

A letos bo...

clock-img

26.05.2008, 18:43

clock-img

urška76

pencil-img

2569

...RR piknik namreč?
Mi bi bli spet za inventar tam, kot skoraj vsako leto.

clock-img

26.05.2008, 19:22

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

O, to bi bilo fajn, ja. Mi smo lani dali vse možne bolezni skoz, tako da letos računam, da bi lahko prišli.

clock-img

27.05.2008, 20:17

clock-img

urška76

pencil-img

2569

user posted image  Odziv ni ravno spodbuden se mi zdi. Al je vse ta vročina zdeala, pa se jim ne da še o pikniku sanjat.
Jančika a mi lahko sanjamo o pecivu? user posted image  Pa Uršina solata bi se prilegla. user posted image  Pikec pa ne bo mogla češenj prinest, k so njene že mem pomoje user posted image .
A res ni skor noben zainteresiran?

clock-img

28.05.2008, 21:50

clock-img

livia

pencil-img

2395

Jaz sem za.
A bo al ne bo? Sam da ne bo glih, ko gremo na dopust.

clock-img

29.05.2008, 08:47

clock-img

SILVA

pencil-img

1129

Malo pozno smo se spomnili, drugače pa sem načeloma zauser posted image

clock-img

29.05.2008, 12:54

clock-img

urška76

pencil-img

2569

IZVIRNO SPOROČILO: SILVA

Malo pozno smo se spomnili, drugače pa sem načeloma zauser posted image



Se vid da ima user posted image maturo. Ona je bla glavni organizator ponavadi.
Drgač pa se lahko zmenmo za lokacijo in datum, pol pa kdor pride pride, kogar pa ne bo, ga bomo pa pogrešal. user posted image

clock-img

29.05.2008, 23:52

clock-img

labrilabri

pencil-img

11

Tudi jaz sem vedno za kak piknikuser posted image . Sem pa letos nova na RR in niti ne vem kje in kdaj ste imeli piknike prejšnja leta.

clock-img

30.05.2008, 14:16

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Mogoče bi glede na strašen navaluser posted image prestavili na konec avgusta, začetek septembra? Pecivo definitivno BOuser posted image .

clock-img

31.05.2008, 07:15

clock-img

urška76

pencil-img

2569

Mogoče bo začetek septembra res najboljši. Se obvežem, da določim datum, ko pridemo z morja (konec junija). Pol bo pa celo poletje čas za prijavo. user posted image
Piknik ta "kao" vseslovenski (smo z vseh koncev, sam udeležba ni tako zelo velika user posted image ) je bil pa ponavadi v LJ oz. okolici. Prejšna leta v Iški vasi, lani pa na Bizoviku.

clock-img

31.05.2008, 17:28

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Ja,seveda, obvezno!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

02.06.2008, 11:32

clock-img

SILVA

pencil-img

1129

Za september sem tudi jaz zauser posted image

clock-img

02.06.2008, 12:54

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Septembra imamo pa tudi mi čas, upam da ju ne bojo kake vrtečevske bolezni zdelale. 

clock-img

10.06.2008, 00:00

clock-img

Anonimen

September je meni ok, ce ni v drugi polovici, ker upam, da bomo takrat uzivali med Anglezi user posted image

Ribica je pa dvignila roke, ker se nimam cajta se s tem ukvarjat in poslusat, kaki pr*** smo, ker smo pa spet v Ljubljani. Oz. je bilo receno, da naj bi se organiziralo nekje izven LJ, zato pa jaz nisem pristojna, ostali odgovorni pa zgleda da tudi ne user posted image

Sicer sem pa za piknik, itak, ker nekaterih "starih" cvek nisem videla ze sto let.

Lokacija?

clock-img

17.06.2008, 16:20

clock-img

tejč

pencil-img

1926

Živjo.
Samo namig...izvir Kamniške Bistrice????
lp

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/


clock-img

19.06.2008, 11:05

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tejč

Živjo.
Samo namig...izvir Kamniške Bistrice????
lp



Slisi se fino!

Kaj pa prvi vikend v septembru? Mi 8. letimo ... user posted image

clock-img

19.06.2008, 14:16

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Bomo Celjanke očitno prej 'udarile' svoj pinknik... user posted image user posted image user posted image
No, pa smo itak tako zorganizirane, da se skoraj vse redno videvamo.
Smo pa razmišljale, da bi v enem velikem športnem parku blizu Žalca naredile za vso RR, iz vse SLO, samo dvomim, da se bomo lotile, saj bi bilo treba prijaviti točno število.... Pa sama vem, da sme prejšnja leta tudi obljubljala, da pridem, pa je vndo kaj prišlo vmes....

clock-img

19.06.2008, 14:35

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

mi smo lani bili in smo se super imeli...tko, da letos če bo sigurno pridemo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

20.06.2008, 11:57

clock-img

Anonimen

HuAnita, saj do Celja ni take panike priti, samo ce imam jaz maturo in druge obveznosti, ne morem oragnizirat necesa v CE, ne. Drugim je pa ocitno vseeno.

Bomo ze nekaj user posted image

clock-img

08.07.2008, 22:17

clock-img

urška76

pencil-img

2569

Evo mi smo z dopusta!
Datum za piknik bi bil idealen na soboto 6.9. 2008.
Še predlogi za lokacijo. Tejč Kamniška se sicer dobr sliš, sam ne vem kaj bodo porekli tisti, ki niti v Lj nočjo. Se pa lahk zmenimo za en sladoled (bi bil že čas a ne), pa gremo pol še skupi pod gore tisti prostor pogledat. Priznam, da tam še nisem imela piknika in ne vem kakšna je procedura z rezervacijami prostora in podobnim.

clock-img

09.07.2008, 14:53

clock-img

Anonimen

Ok, bomo pac spricali agility tekmo user posted image 30.8. nam pa sploh ne ustreza (ker imam tudi tekmo in na to zagotovo grem, tista 6. mi ni tolk pomembna).

A so piknik prostori septembra tudi tolk zasedeni kot maja? Ker bi bila potem kmalu potrebna rezervacija. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem