cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

A je to normalno?

clock-img

28.02.2005, 10:59

clock-img

Nejka1

pencil-img

52


Naš malček bo star 9 mesecev, še vedno dojim,ampak samo zjutraj in včasih zvečer, tako bolj za cartanje,tudi mleka ni več veliko. Ampak menstruacije pa ni od nikod. Možnost nosečnosti je izključena.Mislite, da je kaj narobe.Po porodu sem bila na dveh pregledih- na tistem poporodnem in potem še enkrat.Zdaj me paa že skrbi.

clock-img

28.02.2005, 13:19

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Jaz sem po drugem porodu dobila M 1 mes. po tem, ko sem nehala dojit, tretjič pa 3 tedne po prenehanju. Samo po prvem porodu sem jo dobila, ko sem še 2x na dan dojila. Tako da nič panike, če te pa preveč skrbi pa CB naredi.

clock-img

28.02.2005, 13:57

clock-img

Češnja

pencil-img

51

Sodeč po moji izkušnji, mislim da ni nič narobe. Sina sem dojila 11 mesecev (proti koncu samo še 1x na dan), menstruacijo pa sem dobila šele 2 meseca po prekinitvi dojenja.

Želim ti, da se ti čimprej uredi.

Lp

clock-img

28.02.2005, 14:56

clock-img

Nejka1

pencil-img

52

Hvala, ste me potolažle,ker me tole že kar skrbi. Aja, test Cb sem pa naredla in je negativen
Zanima me pa še nekaj- a ste bile ve ta čas (ni neposredno po porodu, dečko je star že skoraj 9mesecev)
razdražljive,negativno nastrojene,skratka "smotane".Meni se to dogaja.

Lp vsem in hvala, Nejka

clock-img

14.03.2005, 21:18

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Ja Nejka! Meni se to tudi dogaja. Jaz to pripisujem utrujenosti in morda pa se že pripravlja kaj...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem