cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

A je probala katera to dieto?

clock-img

29.08.2007, 09:41

clock-img

pety78

pencil-img

6109

http://www.smsdieta.si/dieta/90-dnevna-locevalna-dieta/

Se vam zdi ok jedilnik, da bi bilo vredno probati?


_____________________________


clock-img

29.08.2007, 09:45

clock-img

Anonimen

A se ti hecaš? A je sploh katera tu gor, ki te diete še ni probala?user posted image

clock-img

29.08.2007, 09:46

clock-img

pety78

pencil-img

6109

user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, sem bolj malo na tem forumu, ampak te 90 dnevne diete se mi zdi da so take, da si sam narediš svoj jedilnik. Meni je pa bolje, da imam že napisanega...

_____________________________


clock-img

29.08.2007, 09:47

clock-img

Anonimen

pety, pa saj ti nisi nova članica na forumu.. user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.08.2007, 09:52

clock-img

pety78

pencil-img

6109

user posted image user posted image user posted image Pa ne mislim rr, ampak forum hujšanje....user posted image Tu sem pa res bolj malo, hvala bogu. user posted image

_____________________________


clock-img

29.08.2007, 10:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

29.08.2007, 10:43

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Jaz sem trenutno na tej dieti. Za sms-opomnike se mi zdi škoda denarja, ker gre samo za primere jedilnikov, ki pri tej dieti niso obvezni. Obvezen je le razpored dnevov. Na netu boš našla veliko vzorčnih jedilnikov.
Sicer pa je danes moj 24. dan in sem shujšala 6 kguser posted image brez kakšne hude lakote.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

29.08.2007, 10:52

clock-img

Anonimen

Lukec, pridna si!!!! BRAVO!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem