cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

A bi katera jutri začela z mano?

clock-img

23.09.2007, 18:53

clock-img

Anonimen

Jaz jutri začnem z 90-dnevno ločevalno. Zgubit moram vsaj 20 kg, tako da bo dobrodošla vzajemna spodbuda s kakšno sotrpinko, da ne obupam na pol poti.

clock-img

23.09.2007, 20:12

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Tasonka, tudi moj cilj je - 20 kg... hujsam ze 21 dan, zgubila -4,2 kg p o locevalni dieti... pridruzi se nam na debati JOVO NA NOVO.... Pa drzim pesti da ti uspe, da  NAM USPE! Ce ne v 90 dneh pa vasj do BOZICA..... da zgubimo kile!

smrkauser posted image

clock-img

23.09.2007, 20:25

clock-img

total

pencil-img

4453

Juter ne morem ,ker mam pol hladilnik dobrot...user posted image ,ostalo od RD

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

24.09.2007, 08:57

clock-img

Anonimen

ja, jaz sem začela danes z montignacem.. Tako, da vas bom mal spodbujala, če boste ve mene..user posted image

clock-img

24.09.2007, 10:52

clock-img

corfu

pencil-img

3829

O, Tašonka, kje se srečamo, se ti pridružimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

clock-img

24.09.2007, 12:06

clock-img

Anonimen

O super, še dve sotrpinki!user posted image Jaz sem se kar priključila puncam na temi jovo na novo. Lahko pa tudi svojo odpremo, če želite, da bomo skupaj od prvega dneva.user posted image
Biba12, jaz se nameravam po končani 90-dnevni začet prehranjevat po Montignacu. Ne več za shujšat, ampak za vzdrževat, pač način življenja.
Corfu, koliko imaš pa ti za zgubit? A bom po 90-dnevni hujšala?

clock-img

24.09.2007, 13:39

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Ene 5-6 kg bi bilo super, po porodu sem kmalu prišla na težo pred nosečnostjo, samo malo je še zaloge od prve nosečnosti...tko, da ene 5-6 kg s katerimi se matram že dve letiuser posted image ...to bi bilo superuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

clock-img

01.10.2007, 10:25

clock-img

Afnica

pencil-img

766

Tašonka, a si že začela???

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

clock-img

01.10.2007, 11:38

clock-img

Anonimen

Že, Afnica.user posted image Lahko se vseeno pridružiš. Jaz imam danes 8. dan diete in sem na sadnem dnevu. Če ti začneš jutri, imava do mojega vodnega dneva iste dneve. Drugače pa klepetam na temi jovo na novo. Lahko tja prideš.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem