cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

AR in zaprtje

clock-img

16.10.2007, 20:52

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

Naš (skoraj) 5 mesečni sonček se zdravi za refluksom, zato mu dajem AR adaptirano mleko. Sprva je to bil Novalac. Po skoraj enomesečni stalni zaprtosti smo prešli na Aptamil AR. Sprva je bilo malenkost bolje, zdaj pa je spet po starem. Kaka trdo, ob odvajanju joka... Popije ogromno tekočine (sladke kamilice, hruškov sok...), včasih tudi več kot 200 ml dnevno. Poskušala sem že z žličko ali dvema probiotičnega jogurta, jabolkom, hruškovo kašico, Comformilom... s kakanjem pa ni nič bolje.
A je tudi pri vas, ki ste malčke hranile z AR mlekom, bilo zaprtje tako hudo, malodane kronično? In kako ukrepati? Menite, da je možno, da bi zaprtost bila mdr. tudi ena izmed stranskih učinkov Ranitala, ki ga prejema 2x dnevno (praške nam pripravljajo v lekarni, zato nimam nobenih navodil).
Lp!

clock-img

18.10.2007, 14:04

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

A res nobena nima izkušenj z prilagojenim mlekom AR? user posted image

clock-img

18.10.2007, 17:53

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

meni je pa glih novalac IT pomagal. mali je tko hudo jokal, pol smo pa prešli na novalac in je blo v enem dnevu mnogo mnogo bolje.

clock-img

20.10.2007, 18:20

clock-img

jako

pencil-img

8

tudi jaz uporabljam novalac, trenutno tretji dan, pa moram reči da je zaenkrat vse vredu z odvajanjem...

clock-img

20.10.2007, 18:36

clock-img

ALJA75

pencil-img

305

Moja mesec dni stara dojenčica je včeraj tudi jokala ob kakanju in ne vprašaj kako trd kakec je prilezel. Pila je Novalac proti krčem, težava se je pojavila po tednu dni. Danes sem kupila še navaden Novalac, ki ga bom dajala podnevi, proti večeru pa onega za krče. Danes še ni kakala tako da ne vem kako je kaj.
Kateri Novalac si dajala ti?

clock-img

20.10.2007, 18:46

clock-img

jako

pencil-img

8

jaz uporabljam novalac 1; ...me je kar malo strah da ne bo do zaprtja prišlo??

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem