cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

APTAMIL

clock-img

20.08.2005, 21:24

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

No mene zanima še nekaj!!!!

Moj mali Žiga ima po temu mleku kot ene krče takoj ko poje ga zvija. Uporabljava pa mleko APTAMIL PRE.
Tiste ki ste imele podobne težave na katero mleko ste prešaltale???? Katerega naj kupiva ??? Pa še to me zanima ali se ga dobi tudi v trgovinah Tuš ali Mercator????

clock-img

20.08.2005, 21:29

clock-img

epahor

pencil-img

75

Ojla!
Tudi našega je :duda:Blaža je zvijalo po tem mleku,pa sva prešaltala na Novalac,in je bilo takoj boljše!
To mleko pa dobiš samo v lekarnah?:zmeden2:se mi zdi!!!

Lp od Barbare

clock-img

20.08.2005, 22:05

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Mi smo tu in tam dajali BEBA 1 in ni bilo težav. To so mu dodajali v porodnišnici.

Sedaj pa je že 14 dni samo na mojem mleku:bravo:.

lp:rozica:

clock-img

20.08.2005, 22:08

clock-img

Anonimen

Mi smo imeli najprej Aptamil 1, takrat Pre še ni bilo. Pa smo zaradi zaprtosti prešaltali na Comformil, oziroma sem mešala Comformil - Aptamil, približno pol - pol.

clock-img

20.08.2005, 22:09

clock-img

Anonimen

Aja, kupovala sem ga pa v lekarni, ker gre v davčno olajšavo.

clock-img

20.08.2005, 22:14

clock-img

urši*

pencil-img

1037

navalac AC
kupiš ga v lekarni

lp

clock-img

20.08.2005, 22:24

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Zgodba se ponavlja...ampak ok...mi smo tudi na začetku papcali Aptamil, a ga je nenoramlno zvijalo...zjutraj od 7h-9h se je tako napenjal in drl, da ga je bilo grozno gledat. Potem smo šli na Beba, pa je bilo 14 dni ok, pa spet ista pesem. No in na koncu smo pristali na Hipp Pre, ki je naravnost super in ga toplo priporočam! :bravo: Kupujemo ga v Mullerju, ker je nemške proizvodnje in je boljši...vsi ostali (kupiš, ga lahko tudi v Lekarni, DMu, Intersparu, Sparu,...) so pa avstrijske proizvodnje in "baje" slabši.

Lp in srečno! :)

clock-img

20.08.2005, 23:15

clock-img

usa

pencil-img

228

aptamil in hipp se res najbolje splača v Mullerju je res bolj kvaliteten in še ogromno cenejši.jaz moji dajem aptamil ar ki je v lekarni 4400 sit v Mullerju pa 2650 sit.ogromna razlika a ne.

clock-img

20.08.2005, 23:32

clock-img

aljaž-blaž

pencil-img

88

MI SMO IMELI NA ZAČETKU APTAMIL 1 PA JE NAŠ ALJAŽ PO NJEMU BRUHAL ZDAJ PA IMAMO HIPP1 IN SMO ZELO ZADOVOLNI NIMAMO KRČEV IN PRESPIMO CELO NOČ STARI SMO PA DVA MESECA GA PRIPOROČAM KUPUJEMO GA V DM MARKETIH ALI V SPARU:sloncek: IN INTERSPARU LP. MAJA

clock-img

21.08.2005, 09:06

clock-img

Minkaa

pencil-img

290

Usa a je muller samo v LJ al je še kje drugje. Tud mi namreč kupujemo isto mleko za dodajanje in je svinsko drago. A se ga mogoče da dobiti v indudtrijski prodajalni v Kolinski tud po taki ceni.

clock-img

21.08.2005, 10:05

clock-img

usa

pencil-img

228

muller trgovine so v Mariboru,Kranju,Murski soboti,Novo mesto,Kopru.

clock-img

21.08.2005, 11:27

clock-img

M i s h k a

pencil-img

43

Mi smo prišli iz porodnišnice z Aptamilom Pre, potem pa je našo pikico čisto zaprlo. Sedaj imamo Comformil pa smo zelo zadovoljni. Krčev skoraj ni :bravo: (2m10d) prebava dobra, dete rado je.
Žal pa je najdražja hrana; cena od 3.400-4.500, odvisno kje kupiš :(
Lep dan.
:miska:

clock-img

21.08.2005, 11:32

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Mi smo ji dajali Aptamil PRE, pa je imela krče, pa še ogromno ga je polivala. Kupili smo ji Comformil, pa je že obupno smrdel, ko sem ji ga pripravljala in ga ni hotela jesti, pa še bolj ga je polivala kot Aptamil PRE. Kupili smo ji Novalac proti krčem, pa je tako težko kakala, da se je vsako jutro tako jokala iz sebe pa je spravila eno samo trdo kepico blata, polivala pa je še vedno. Zato sem se odločila, da poskusim še Aptamil AR, ker Aptamil je najraje jedla. Zelo smo zadovlojni, poliva nič več, kaka pa skoraj po vsakem obroku. :bravo:
LP, Barči

clock-img

21.08.2005, 12:15

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Hipp se dobi v TUŠu in v Sparu, če nimaš Mullerja na dosegu roke. Tudi mi imamo Hipp 1, če mamina mlečna produkcija štrajka, Aptamil je tudi Karolino zvijal.

clock-img

21.08.2005, 13:22

clock-img

Blink1

pencil-img

3265

Defenitivno na Hipp. Jaz sem ga kupovala v Mullerju.

Krči pa so čudežno izginili čez noč:bravo::bravo:

clock-img

21.08.2005, 14:28

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Mi smo bili naprej na PreAptamilu, potem smo šaltali na Aptamil 1 in ga je grozno zvijalo (je imel krče cel dan), potem sem probala s Hipp-om 1 in krčev je bilo res manj in v lažji obliki, vendar ga je čisto zaprlo..

Potem smo šli nazaj na Aptamil 1 in je jokal še huje kot prej, pa sem kupila Bebo Sensitive (proti krčem) pa ga mantrajo krči samo malo zvečer (je pa res, da jemo Bebo sedaj šele 4. ali 5. dan), sem pa najprej nameravala kupit Aptamil AC, ker ima ful fajno blato po Aptamilu (če le ne bi bilo teh krčev :grrr: ), pa ga ni nikjer za dobit :zmeden: ...

Kako pa je ta Comformil???

Vem, da je finta ravno v količini laktoze - če je je manj, je manj krčev, pa otročka čist zapre, če je je pa več, pa ima vredu blato, pa ful krčev :((

Ima HIPP kakšno vrsto hrane proti krčem??? Sem gledala v Mullerju v MB, pa ni nič - vse je samo AR ali HR, nič pa v smeri AC (ne Hipp, ne Aptamil, nič!!)..

Bo najboljše iti kar v Avstrijo.. Itak je hrana tam bolj poceni..

clock-img

21.08.2005, 14:29

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Barči, kaj ni Amptamil AR proti alergijam???? Kako pa naj vem, če otrok potrebuje takšno hrano??

clock-img

21.08.2005, 14:34

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Bobek, proti krčem oz. lažje prebavljivo je Hipp Pre .. se mi zdi čudno, da ga nisi nikjer dobila. :zmeden2:

Kje si pa gledala, da ga nisi dobila (v kateri trgovini)?

Daj poglej še malo, pa če ga ne dobiš nikjer, mi sporoči ti ga grem jst kupit v Mullerja in ti ga pošljem. :)

clock-img

21.08.2005, 20:21

clock-img

Minkaa

pencil-img

290

bobek05 Aptamil AR je za tiste ki veliko polivajo

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem