cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ANKETA O UVAJANJU GOSTE PREHRANE PRI DOJENČKU

clock-img

06.11.2016, 20:50

clock-img

Katja95

pencil-img

2

Pozdravljeni! Moje ime je Katja Simonič in sem študenta 3. letnika Fakultete za zdravstvene vede Novo mesto. Delam raziskavo na področju uvajanja goste prehrane pri dojenčku in pomenu edukacije medicinske sestre.

V zelo veliko pomoč bi mi bilo če bi lahko rešile anketo, ker bi tako lahko kakovostno dokončala seminarsko nalogo Anketa je popolnoma anonimna, zajema par kratkih vprašanj in vam bo vzela 2 minuti Vašega časa. Pridobljeni podatki bodo uporabljeni zgolj za namen seminarske naloge. Če katera želi ji lahko na koncu tudi posredujem kakšne so bile ugotovitve.

Za reševanje ankete se Vam iskreno zahvaljujem!

LINK DO ANKETE: https://www.1ka.si/a/107710

clock-img

30.05.2024, 04:15

clock-img

ezrahton

pencil-img

1


IZVIRNO SPOROČILO: Katja95

Pozdravljeni! Moje ime je Katja Simonič in sem študenta 3. letnika Fakultete za zdravstvene vede Novo mesto. Delam raziskavo na področju uvajanja pixel speedrun goste prehrane pri dojenčku in pomenu edukacije medicinske sestre.

V zelo veliko pomoč bi mi bilo če bi lahko rešile anketo, ker bi tako lahko kakovostno dokončala seminarsko nalogo Anketa je popolnoma anonimna, zajema par kratkih vprašanj in vam bo vzela 2 minuti Vašega časa. Pridobljeni podatki bodo uporabljeni zgolj za namen seminarske naloge. Če katera želi ji lahko na koncu tudi posredujem kakšne so bile ugotovitve.

Za reševanje ankete se Vam iskreno zahvaljujem!

LINK DO ANKETE: https://www.1ka.si/a/107710


Izpolnil sem vaš obrazec za anketo. Želim vam uspeh

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem